Reklama

Dva nové kanály v ponuke SWAN Multimedia, z toho jeden v HD kvalite

Slovenský telekomunikačný operátor SWAN pokračuje v rozširovaní ponuky televíznych programov svojej digitálnej televízie SWAN Multimedia. Do ponuky dnes pribudli dva nové kanály – česká hudobná stanica Slušnej kanál a filmový FilmBox Premium HD.

Nový český hudobný kanál, ktorý sa zameriava na rockovú hudobnú scénu, majú k dispozícii všetci zákazníci. Priaznivci rockovej hudby si tak môžu vychutnať nielen overené hity, ale objavovať aj nové skladby. Televízia ponúka tiež hitparády či hudobné správy, ktoré uvádzajú českí a slovenskí moderátori. Kanál je súčasťou základného balíka programov Digitálna televízia S, ktorá ponúka viac ako 35 TV kanálov za cenu 7,99 eur mesačne.

SWAN zaraďuje oddnes do ponuky aj HD verziu filmového kanálu FilmBox Premium, ktorý doteraz vysielal iba v SD rozlíšení. FilmBox Premium HD okrem novších titulov, ako sú Rýchlo a zbesilo 6, Ja, zloduch 2 či Na cudzí účet, vysiela aj staršie hollywoodske trháky. FilmBox Premium HD si môžu zákazníci objednať v balíku FilmBox spolu ďalšími 11 TV kanálmi SPI International za 4,99 eur mesačne, alebo ako súčasť služby Digitálna televízia XL, ktorá ponúka spolu viac ako 111 TV kanálov, z toho 43 v HD kvalite, už za 29,99 eura mesačne.

Mohlo by vás ešte zaujímať