DIGI TV vyradila z ponuky Film+ a pridala tri nekódované programy

Satelitná platforma DIGI TV vyradila v pondelok 2. mája zo svojej ponuky platený filmový kanál Film+ v českom jazyku, ktorý bol súčasťou základného balíčka Štandard. Zákazníci s dodávanými boxami ho mohli nájsť na programovej pozícii číslo 43, aktuálne už táto predvoľba nie je obsadená. Z akých dôvodov došlo k vyradeniu programu, nie je oficiálne známe. Maďarská verzia Film+ pritom zostáva aj naďalej v ponuke.

Okrem toho, že sa už v ponuke nenachádza už Film+, si môžu zákazníci v programovom rastri všimnúť aj tri nové kanály Gospel Channel Europe, Visjon Norge a Kanal 10 Norge. Všetky sa nachádzajú na konci programového rastra, pozície 130, 131 a 132. Jedná sa však všetko o nekódované programy zo satelitnej pozície Thor 0,8°W. Užívatelia CAM modulov si ich môžu naladiť z frekvencie 11 357 MHz.

DIGI TV nie je jedinou platformou, ktorá k dnešnému dňu vyradila z ponuky Film+. Filmový kanál nemôžu sledovať už ani predplatitelia Magio TV a Magio Sat, ktoré prevádzkuje Slovak Telekom.

Technické parametre pre príjem troch nekódovaných programov:
Družica: Thor 5 (0,8°W)
Frekvencia: 11 357 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 7/8
SR: 24500
Norma: DVB-S
Modulácia: QPSK
Kódovanie: Nie

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • No väčšiu hovadinu už nešlo urobiť film+ vymeniť za tri debilne kanály tak to je vrchol vážení operátori!!!

  • #Jozef-Ak o tom ešte neviete tak DIGI Slovakia a Slovak Telekom sa nedohodli s AMC Networks International Central Europe na novej dohode pre kanál Film+ CZ preto bol z ponuky vyradený

   • hlavne že majú kanál AMC v ponuke 🙂 ale tak v digi to je asi vo vyššom balíku Maxi ak dobre viem. A mám pocit , že toto nebol posledný kanál ktorý bude odpojení v blízkej budúcnosti.

  • Článok je blbo napísaný…. Ako náhradu za Film+ zaradili kanál AMC, len ho spustili o mesiac skôr, ako vyradili Film+.

   • Nemáš pravdu, AMC nie je v balíku Štandard, takže za náhradu to nemožno považovať.

 • Ten kanal som aj tak nepozeral. Uz niektori asi zabudli ze pridali Sport2. Je jasne ze nieco vyhodit musia.

 • Sa čudujete,Digi predsa oslavuje 10 rokov,tak nas niečim museli prekvapiť?Tak Všetko najlepšie a čakame na ďalšie prekvapenia!Len tak ďalej a veľa zakaznikov!!!

 • #Peter-Je to Pravda vážne sa Filmbox vráti do DIGI Slovakia odkial to vieš

 • Všetky dobré kanále odpojujú a nahradzujú ich kanálmi , ktoré sú v rumunštine alebo čo ja viem v akej reči. tešíme sa čo nám zas z toho zmizne.

Tento článok už nie je možné komentovať