Reklama

Satelitná DIGI TV spustí do niekoľkých týždňov predaj CAM modulov

Televízne programy satelitnej služby DIGI TV už nebude nutné pozerať iba na dodávaných prijímačoch. Operátor chce vyjsť v ústrety všetkým svojim zákazníkom, ktorí z nejakého dôvodu nechcú dodávaný box, a preto plánuje už v najbližších týždňoch začať ponúkať aj samostatné CAM moduly Nagravision spolu s dekódovacou kartou. Podobne ako za prijímače bude účtovaný aj v tomto prípade mesačný nájom navyše k poplatku za balíček.

Počas jarnej kampane začíname s ponukou CA modulov, ktoré vlastníkom moderných TV prijímačov s DVB-S slotom, prinášajú novú zákaznícku skúsenosť ovládania DIGI priamo cez originálny diaľkový ovládač k TV. Nové CA moduly budú k dispozícii aj našim existujúcim zákazníkom, ktorí prejavia záujem o prechod od tradičných Set-Top-Boxov ku CA modulom,“ uviedol Marcel Šatanek, generálny riaditeľ DIGI Slovakia.

Moduly spolu s kartou tak budú môcť zákazníci využívať ako v televízoroch so zabudovaným DVB-S2 tunerom, tak aj v satelitných HD prijímačoch s voľným CI+ slotom. Podmienkou bude tiež aby zariadenie podporovalo formát zvuku AAC. U TV odporúča operátor aby bol vyrobený minimálne v roku 2013 alebo neskôr. U starší TV sa môže stať, že modul nebude s TV spolupracovať správne. CAM moduly budú samozrejme spolu s kartou párované.

Nájom zariadení podľa cenníka od 1.4.2016
Prvé a druhé zariadenie 1,5 €/kus s DPH mesačne
Tretie a štvrté zariadenie 3 €/kus s DPH mesačne

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. To na Slovensku budú iné moduly ako v ČR tam sú CI/CI+ kompatibilné ?

 2. V cenniku sa objavilo toto:
  inštalácia technikom (poplatok Základná inštalácia technikom a Dodatočný výjazd technika) je možná iba, ak televízny prijímač Účastníka (i) obsahuje DVB –S2 tuner s CI+ slotom (ii) bol vyrobený v roku 2013 alebo neskôr (iii) značky SAMSUNG alebo LG

  samoinštalácia je možná iba, ak televízny prijímač Účastníka (i) obsahuje DVB–S2 tuner s CI+ slotom s podporou formátu zvuku AAC (ii) bol vyrobený v roku 2013 alebo neskôr.

 3. Cena za prenájom modulu je vysoká.
  Samotný modul je predsa lacnejší, ako satelitný prijímač, čo by sa malo prejaviť v nižšej cene prenájmu.
  Ešte by mohli ponúknuť možnosť modul si zakúpiť.

 4. V ČR stojí modul 3500 Kč tak to je lepší ten prenájom ktorý vychádza za rok 18€.

Komentáre už nie sú povolené.