Reklama

DIGI TV vrátila do základného balíka Štandard tri dokumentárne programy Viasat

Súčasťou základného balíka Štandard, satelitnej platformy DIGI TV, je opäť aj trojica dokumentárnych programov Viasat Explore, Viasat History a Viasat Nature. Stalo sa tak štyri dni po tom, čo ich operátor zaradil do vyššieho balíka Maxi.

Dôvodom opätovného presunu do nižšieho balíka môže byť veľké množstvo sťažnosti predplatiteľov. Nakoniec niekoľko nespokojných zákazníkov komentovalo aj našu správu v ktorej sme Vás informovali práve o vyradení populárnych dokumentárnych programov z najnižšieho balíčka.

Aktuálne v balíčku Štandard zostávajú aj naďalej programy Golf Channel a Comedy Central Extra, ktoré sa v najnižšom balíčku operátora objavili práve od 1. apríla 2016. V rovnaký deň spoločnosť DIGI Slovakia pre svojich zákazníkov satelitnej služby predstavila aj dva úplne nové extra balíky Extra HU+ (3,3 €) a Extra Šport HD+ (4 €). Objednať si ich môže každý zákazník navyše k základnej službe.

Programy nových balíčkov Extra

Extra HU+: Sláger TV, TV 2, Cool TV, Duna TV, Duna World, AXN HU, Film+ HU, m1, m2, Magyar ATV, RTL+, RTL 2, RTL klub, Story 4, Story 5, Viasat3, Comedy Central Hungary, FEM 3, Super TV 2, Viasat 6, Sorozat+, Muzsika TV, Viva Hungary, Echo TV, Pro 4, Ozone Network.

Extra HD Šport+: Sport 1 HD, Sport 2 HD, DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Nuz prihara im, to vyradenie bolo dost necitlive, najma ak uz o mesiac prvym zakaznikom novej Digi konci viazanost a uz zacnu byt pre nich naozaj vzacni. Ale urcite si to niekde vynahradia, ratam, ze zo standardu do maxi preradia novopridany Sport 2 a znovu sa na nich zosypu hromy blesky 🙂

  2. Takto si popresúval programy aj slávny telekom do XL balíka 🙁 ešte v roku 2013.. Nat Geo Wild SD sme takto stratili a niekoľko ročné ignorácie o pridanie tohto programu v HD sú len dôkazom, že platiaci zákazník nieje náš pán !!

  3. palo20: môžeš prezradiť viac? NGC HD, už v ponuke je, ale Wild HD by ma extrém potešilo..len kedy to akože má byť?

  4. Neplánujete v budúcnosti rozšíriť rozprávkovú stanicu BOOMERANG.

Komentáre už nie sú povolené.