DIGI GO za poplatok už aj pre zákazníkov DIGI, promo skončilo

Služba DIGI GO je k dispozícii za poplatok už aj pre zákazníkov DIGI Slovakia. Promo akcia, v rámci ktorej ju mohli využívať bezplatne od decembra 2015, skončila posledný marcový deň.

DIGI GO je mobilná televízia, ktorá ponúka štyri športové kanály DIGI Sport 1 až 4. Sledovať ich môžu užívatelia mobilných telefónov a tabletov pracujúcich pod operačným systémom Android a iOS v rámci celej Slovenskej republiky. Stačí pritom len internetové pripojenie s minimálnou rýchlosťou 1 Mbit/s. Kvalita streamu sa prispôsobuje podľa internetového pripojenia, prípadne si ju môže užívateľ nastaviť manuálne.

Cena za službu začína už od 2,5 € mesačne. Zavisí od dĺžky predplatného, minimálne si však službu môžu záujemcovia predplatiť na 3 mesiace, kedy zaplatia 10 € (3,33 € mesačne), za 6 mesiacov 18 € (3 € mesačne) a za 12 mesiacov 30 € (2,50 € mesačne).

TIP: Vyskúšali sme DIGI GO, mobilnú televíziu od DIGI TV

Mobilnú televíziu si môže predplatiť ktokoľvek, nemusí sa pritom jednať len o zákazníka, ktorí využíva internet či televíziu od DIGI. Stačí si stiahnuť aplikáciu do svojho mobilného zariadenia, zaregistrovať sa na webovej stránke digigo.sk a uhradiť poplatok na vybrané obdobie. Služba je bez viazanosti, funguje tak iba na základne predplatného.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Tento článok už nie je možné komentovať