Skylink: Nový balíček Smart bude obsahovať 32 platených televíznych programov

Satelitný operátor Skylink ponúkne v novom balíčku Smart 32 platených televíznych programov za mesačný poplatok 8,8 € mesačne. Z toho tri budú v HD kvalite. K plateným programom je samozrejme potrebné pripočítať ešte aj programy z balíčka DIGITAL/DIGITAL HD, ktoré sú už v cene každého plateného balíka operátora.

Balíček Smart vyplní programovo priestor medzi balíčkami Mini a Multi, čomu odpovedá aj jeho cena. Novinka bude oficiálne k dispozícii zákazníkom od 1. marca 2016.

Televízne programy v balíčku Smart
Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Arena Sport 1, Viasat Nature, Viasat Explore, Viasat History, JOJ Cinema, Film+, Universal Channel, Kino CS, Doku CS, Muzika CS, Horror Film, CS Film, CS Mini, duck, Minimax, RiK, Mňam TV, Spice, Reality Kings, Sport 5, Nova Sport 1, FilmBox, Crime & Investigation, Fishing & Hunting, History Channel HD, Nickelodeon, MTV Europe, Leo TV, E! Entertaiment a Penthouse.

Červenou farbou označené programy sú navyše v porovnaní s najnižším balíčkom Mini, ktorý operátor ponúka za štandardnú cenníkovú cenu 6,9 €.

TIP: Skylink aj tento rok zvýši Servisný poplatok, prinášame podrobnosti

Skylink tak bude mať od marca 2016 v ponuke okrem balíčka DIGITAL ešte osem základných balíkov (Mini, Smart, Multi, Kombi, Flexi 7, HD Plus, Multi HD, Komplet) a šesť prémiových (HBO Standard, HBO Max Pak, Mixbox, CS Film+CS mini, Film Europe + CS TV a Exxtra). U všetkých základných a prémiových balíkov platí, že pri predplatnom na celý rok zákazník zaplatí len za 11 mesiacov a jeden mesiac má zadarmo.

Programové balíčky a ich programy od marca 2016:


Moho by Vás ešte zaujímať

K článku je zatiaľ iba jeden komentár. Pridajte tiež svoj názor.

  • Je smutné, že majú veľa balíčkov dokonca aj pornobalíček, čo myslím nemá akt. veľa ľudí, ale balíček kde by bola Eurosport1,2 Sport1,2 Arenasport, NovaSport 1,2 za rozumnu cenu 6,90€ nemajú.

Tento článok už nie je možné komentovať