DIGI predstavilo dnes svoju Vianočnú kampaň, pripravuje mobilnú televíziu DIGI GO

DIGI Slovakia dnes spúšťa Vianočnú kampaň, ktorá potrvá až do 31. marca 2016. Ponuka je určená pre nových zákazníkov a to ako satelitnej tak aj káblovej televízie. Okrem toho má v pláne operátor spustiť už v najbližšom čase aj mobilnú televíziu pod názvom DIGI GO.

Ponuka pre zákazníkov satelitnej Novej DIGI
Zákazníci satelitnej Novej DIGI majú k dispozícii balíky Štandard (viac ako 65 programov) za 9,60 € mesačne a Maxi (90 programov) za 12,90 € mesačne. V rámci vianočnej ponuky si noví zákazníci môžu objednať rozšírený balík Maxi pri viazanosti na 24 mesiacov na tri mesiace za cenu základného ŠTANDARD balíka, teda za 9,60 EUR/mesačne. Ak sa zaviažu na 24 mesiacov na odber balíka EXTRA HBO (HBO HD, HBO 2 a HBO Comedy), tri mesiace môžu využívať túto Extra ponuku ZDARMA, zaplatia 6 Eur/mesačne len za 21 mesiacov. Podobne je to aj s balíkom EXTRA ŠPORT HD (DIGI Sport 1, DIGI Sport 2 a DIGI Sport 3 v HD kvalite), ktorý ináč stojí 2 Eur/mesiac.

V rámci tejto kampane naša spoločnosť sprístupňuje svoje služby pri viazanosti bez aktivačných a inštalačných poplatkov, čím zákazníkovi šetríme sumu 76,50 €“, dopĺňa Marcel Šatanek, generálny riaditeľ DIGI Slovakia.

Ponuka pre zákazníkov Novej Káblovej televízie a Internetu
Prvých 300 nových zákazníkov Káblovej televízie v tohtoročnej Vianočnej kampani dostane od DIGI Slovakia tablet značky Lenovo (Tab2 A7 8GB) zdarma. Rovnako zdarma prináša aj WIFI Routre pre poskytovanie Internetu DIGI, ktorý ponúka v 2 rýchlostiach 30/15 Mbit/s (Štandard) a 50/25 Mbit/s (Maxi). Vianočná kampaň prináša Extra balíky HBO HD a ŠPORT HD aj do tohto produktu a za rovnaké ceny ako pri satelitnej televízii. Pri viazanosti na 18 mesiacov zákazníci káblovky budú mať tieto Extra balíky na 3 mesiace zadarmo. Už začiatkom mesiaca november uviedla DIGI Slovakia na trh CA moduly. DIGI Smart CAM (CA modul spolu s prístupovou kartou) umožní sledovať výše 70 kanálov v digitálnej kvalite, vrátane 12 kanálov vo vysokom HD rozlíšení už v základnom balíku a to bez nutnosti používať akékoľvek ďalšie prídavné zariadenie k TV prijímaču ako napríklad Set Top Box. DIGI Smart CAM slúži výlučne k sprístupneniu programov, ktoré poskytuje spoločnosť DIGI Slovakia v rámci svojej programovej ponuky Káblovej televízie.

Mobilná televízia DIGI GO
Asi najväčším prekvapením v predvianočnom období pre našich zákazníkov bude spustenie nového produktu mobilnej televízie pod názvom DIGI GO. Potešíme ňou zaručene najmä fanúšikov športu. Naša DIGI GO totiž do smartfónov a tabletov prinesie všetky 4 naše vlastné športové programy DIGI Sport, ktoré si naši zákazníci budú môcť pozrieť kdekoľvek a kedykoľvek budú mať prístup k internetu. Veľmi sa tešíme, že túto ponuku už o pár dní predstavíme našim zákazníkom.“, uzatvára vyratúvanie vianočných benefitov od DIGI Slovakia jej generálny riaditeľ Marcel Šatanek.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Tak to vyzer᧞e prešla som od digi k magio a nakoniec som sa vybabrala.Ďakujem Slovak Telekom,vlastník Digi a Mágia sat.

  • Reklama, reklama, reklama dajte si do poridku problemi existujucich zakaznikov a potom nahanajte novych, odkedy ste presli na novy sistem je cele dgi nepozeratelne smejd, prepacte za vyraz

  • Zas nove výhody pre nových zakaznikov ako vsade a mi stály zakaznici ostaneme na ocot..pekna robota

  • Chcem odkazat lajzlovi ze smejd to urcite neni ja som tam dlhe roky a ja som spokojný…len by ste mohli dat akcie aj dlhorocnym zakaznikom..Ďakujem

Tento článok už nie je možné komentovať