Reklama

Telekom testuje na satelite JOJ Cinema, môže sa objaviť v Magio Sat a Novej DIGI TV

Slovak Telekom začal testovať na satelite Intelsat 10-02 (0,8°W) program JOJ Cinema v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4).

Vysielanie je dostupné na novom transpondéri s frekvenciou 12 723 MHz z ktorého testuje spoločnosť programy pre českú DIGI TV. K programu však nie je pripojený len kódovací systém Nagravision (CAID: 1882) ale aj Conax (CAID: 0B1C), ktorý využíva práve platforma Magio Sat. Operátor tak netestuje JOJ Cinema len pre českú, prípadne slovenskú DIGI TV, ale aj pre Magio Sat.

Filmový kanál JOJ Cinema by sa tak mohol objaviť v blízkej dobe práve v ponukách slovenských platforiem.

JOJ Cinema je v poradí siedmym televíznym kanálom JOJ Group, ktorý odštartoval v polovici júna tohto roku, vo vysielaní sa zameriava na filmy všetkých žánrov. Kanál vysiela 24 hodín denne v českom jazyku bez reklám.

Technické parametre pre príjem JOJ Cinema:
Družica: Intelsat 10-02 (0,8°W)
Frekvencia: 12 723 MHz
Polarizácia: Vertikálna
SR: 26666
FEC: 2/3
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Provider: ST

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. telekom ako vzdy stale mlci, a len keca to svoje stale su v rokovani hamba!!

  2. Telekom má prachy a idú tu hrať na nás movie 🙁
    To čo ľudia roky pýtajú nie sú schopní zaradiť, ale na iné PR projekty míňajú promptne!!

    O rok sa s nimi lúčim, čo sa telky týka, to čo chcem nemajú ani nemienia roky pridať, a ostatné bludy nepotrebujem…viem aj inako využiť svoj čas.

  3. Tak treba do Telekomu aj Digi napísať nech spravia anketu na FB akú stanicu by zákazníci privítali v ponuke a čo bude mat najviac hlasov ten zaradia asi by boli prvý čo by to skúšali.

  4. @ladislav: určite by neboli prví, čo by skúšali anketou zistiť o zaradenie akých programov majú zákazníci záujem. Už v marci 2010 túto anketu spustil CSlink…. Ale inak je celá anketa nezmysel – každý si nakliká čo len chce, ale keď príde k otázke PLATENIA, tak už platiť nechce…. TV nie charita, výroba programu, jeho uplink a prevádzka niečo stojí. A čím „kvalitnejší“ program, tým vyššiu cenu musí operátor platiť. A v poplatku operátorovi to platíme my, zákazníci…. Telekom môže kľudne zaradiť absolútne všetko, čo je dostupné v SR, ČR a priľahlých galaxiách, len musí nájsť dostatok blbcov čo to zaplatia. A toto je problém.

Komentáre už nie sú povolené.