Slovak Sport.TV 1 nebude dostupný od septembra v platformách Magio Sat, Magio TV a Nová DIGI TV

Slovenský športový program Slovak Sport.TV 1 nebude od 1. septembra 2015 dostupný v satelitných platformách Magio Sat a Nová DIGI TV, ako aj v IPTV televízii Magio TV, ktoré sú súčasťou skupiny Slovak Telekom.

Z akého dôvodu sa rozhodli platformy vyradiť z ponuky Slovak Sport.TV 1, nie je oficiálne známe.

Slovak Sport.TV 1 bol dostupný predplatiteľom Magio Sat (balíček L a HD) a Magio TV (balíček XL a HD športový) v SD aj HD kvalite. Nová DIGI TV ponúkala len verziu v štandardnom rozlíšení (SD) a to v balíčku Štandard.

Spomeňme, že okrem vyradenia Slovak Sportu zaradí Magio Sat a Nová DIGI TV do svojej ponuky od septembra program ČT2 HD. Pre zákazníkov Novej DIGI TV bude navyše dostupnejší program DIGI Sport 4, ktorý sa presunie z balíčka Maxi do Štandard, prijímať ho tak budú môcť všetci zákazníci. DIGI Sport 4 môže byť preto u DIGI TV náhradou práve pre vyradený Slovak Sport TV 1.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Ten program som nikdy nesledoval. A urcite nestoji za to aby som presiel k Skylinku.

  • Vo freeSATe ešte nieje potvrdené, že bude vyradený. Aspoň HD by mohli nechať. Nejak mi to, ale nesedí, lebo je to na tranďáku ST…

  • SD verziu ma freeSAT cez svoj tp, takze ta ostava ale HD ide zielane z ST takze HDcko urcite konci.

  • Myslím,že skončí aj samotný Slovaksport…niečo sa už písalo o ich dlhoch.

  • Jeden športový kanál rusite a kedy už konečne dáte Sport2HD do novej Digi?Chcel by som vedieť ak je to možné vašu odpoved?Dakujem.

Tento článok už nie je možné komentovať