Magio Sat vyradil z ponuky HBO v štandardnom rozlíšení

Slovak Telekom vyradil z ponuky svojej satelitnej platformy Magio Sat, prémiový filmový kanál HBO v štandardnom rozlíšení (SD). Zákazníci tak majú prístup už len k programu HBO v HD kvalite, ktorý vysiela na satelite Thor 6 (0,8°W) z frekvencie 11 977 MHz. Spomeňme, že z rovnakých parametrov môžu tento program prijímať aj predplatitelia sesterskej platformy Nová DIGI TV.

Cena programového balíčka HBO + Cinemax, ktorý obsahuje aktuálne okrem HBO HD aj programy HBO 2, HBO Comedy, Cinemax a Cinemax 2, zostáva nezmenená (6,99 € mesačne pri 6 mesačnej viazanosti, alebo 9,99 bez viazanosti).

V čase písania tejto správy bola programová pozícia po HBO SD na satelite Thor 6 (0,8°W) premenovaná na Slovak Telekom Test 1. EPG bolo však ešte stále uvádzané z programu HBO. Uvoľnenú pozíciu môže operátor využiť do budúcna na rozširovanie programovej ponuky.

Moho by Vás ešte zaujímať

K článku je zatiaľ iba jeden komentár. Pridajte tiež svoj názor.

  • Takže tá voľná pozícia bude opäť voľná iba pre nejakú SD mazanicu? Či je možné tam zaradiť aj HD? Keďže je analóg v Telekome posvätný a bude uctievaný aj najbližšie roky (viď rozširovanie rastra iba SDčkami) ťažko dúfať, že sa preberú z tejto letargie a konečne nám pridajú Nat Geo Wild HD atď…

Tento článok už nie je možné komentovať