Reklama

Zákazníci Magio TV si môžu počas leta pozrieť v Magio Videopožičovni 20 vybraných filmov zdarma

Telekom prináša zákazníkom digitálnej televízie Magio na pevnej sieti špeciálny letný darček. Od pondelka 6. júla 2015 nájdu zákazníci v Magio Videopožičovni 20 filmových titulov úplne zadarmo.

Diváci sa môžu tešiť na filmy ako Kameňák 4, Líbáš jako Bůh, Líbáš jako ďábel, Revival a ďalšie. Ich kompletný zoznam prinášame nižšie. O špeciálnom letnom darčeku dnes informoval Telekom v tlačovej správe.

Všetky uvedené filmy nájdu zákazníci vo videopožičovni v špeciálne vytvorenej sekcii „Leto s Magio TV“. Akcia je určená iba pre zákazníkov Magio televízie na pevnej sieti, užívatelia satelitného Magio Sat nemajú prístup ku videopožičovni a teda ani k tejto akcii.

V ponuke sú zdarma nasledujúce filmy:
Last Vegas
Gambit
Nobel Son
Youth in Revolt
Muži v naději
Román pro muže
Brüno
How to Lose Friends & Alienate People
Kameňák 4
Líbáš jako Bůh
Líbáš jako ďábel
The Guard
The Delivery Man
Red 2
Revival
Rodina je základ státu
The Maiden Heist
Liberal Arts
World’s Greatest Dad
Big Stan
A Film with Me in It

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Nespravodlivé..a nám so satelitom dajú čo??? Nič!!!..na tie filmy sa aj tam môžeme vykašĺať,čakáme na joj cinema…ale asi to bude až v roku 3789..hádam sa dožijeme…

  2. Typický telekom, ponúkať to čo nik nechce a ešte okolo toho spraviť nafúknutú mediálnu bublinu!!

    Keď im ľudia denno denne píšu na fóre čo by chceli dostanú iba sterilné odpovede, že to neplánujú alebo o to nie je záujem, hlavne že celé fórum je o tom, čo by ľudia privítali…ale oni nám na oplátku predvedú ako míňajú naše peniaze ktoré im každý mesiac posielame z faktúr…za rozmazané SD programy, prípadne nelokalizované bludy…

    Nat Geo Wild HD, Travel Channel HD, Prima Zoom, roky chýbajúce programy pre celú rodinu sú nepodstatné, hlavne že je v ponuke homosexuálne porno XMO, prípadne nelokalizovaný Sundance, krásna vizitka Telekomu!!

Článok už nie je možné komentovať.