DIGI vydalo novú verziu softvéru pre prijímače Kaon NA 1170

V noci z pondelka 6.júla na utorok 7.júla 2015 začala spoločnosť DIGI Slovakia s distribúciou nového softvéru pre HD prijímače Kaon NA 1170, ktorý využívajú zákazníci novej DIGI. Softvér s označením 00.00.00.11 je distribuovaný cez družicu (OTA upgrade), prístup k nemu majú všetci zákazníci. Počas aktualizácie nemôžu užívatelia vypínať prijímač, ale musia počať pokiaľ sa dokončí proces aktualizácie.

K aktualizácii na novú verziu dôjde automaticky ak zákazník bude mať box zapnutý na akomkoľvek programe z transpondéra 12 054 MHz, z družice Thor 6 (0,8°W), z ktorého vysielajú napr. programy Jednotka HD, Markíza HD, JOJ HD, Dvojka, Wau, Dajto či DIGI Sport 1-4 (SD). Po prepnutí na jeden z týchto programov sa objaví na obrazovke hláška o dostupnej novej aktualizácii pre prijímač. DIGI Box sa zákazníka nebude pýtať, či chce alebo nechce vykonať upgrade, ale automaticky ho vykoná. Aktualizácia užívateľovi nezmení jeho nastavenia a ani nezmaže nahrávky na pamäťovom zariadení (HDD prípadne USB kľúči).

Hlavné zmeny nového softvéru:
– korektné zobrazovanie intenzity a kvality signálu
– zlepšená funkčnosť funkcie TimeShift (zastav, pretoč, pusti znovu)
– odstránenie viacerých prevádzkových porúch
– zlepšená funkčnosť EPG

DIGI_kaon2
DIGI box Kaon NA 1170

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Tak tie rumúnske titulky stále neopravili. Stále je ich treba vypínať.

  • Samozrejme že EPG na Šlágr TV tam sa píše 02:00-02:00 Šlágr TV žiadný program ktorý má ísť a zákazníci budu znovu pisať na DIGI a Šlágr TV Čo je s tým EPG je to celé zle

  • Vie mi niekto poradiť dá sa to digi chytiť v Dubline Írsku … Mám tu freesat už 8 rokov a chcem to zmeniť. Mám vlastný box , ta ich karta mi tu pôjde? A akú družicu majú , 120 či tanier postačí . Fakt dajte vedieť niekto

  • DIGI ide cez tú istú družicu ako freeSAT, tak ak máš freeSAT, malo by ti ísť aj DIGI. Signál ale majú myslím o niečo slabší ako UPC. Ak chces DIGI tak zabudni na svoj box, od nich dostaneš box aj kartu.

Tento článok už nie je možné komentovať