Reklama

Nový externý USB DVB-T2/C tuner pre prijímače Vu+

Majitelia linuxových prijímačov značky VU+ si budú môcť už onedlho rozšíriť svoj doterajší box o nový externý hybridný DVB-T2/C USB tuner. Novinka sa bude predávať pod názov VU+ Turbo USB tuner DVB-T2/C a v predaji by mala byť o niekoľko týždňov.

Výrobca vydal začiatkom marca 2015 pre zariadenie už aj ovládače, ktoré sú potrebné pre správny chod zariadenia ako aj bezproblémovú spoluprácu s prijímačmi VU+. Doporučená maloobchodná cena zariadenia bude 70 € s DPH.
Pokračovanie nižšie:

Výrobcom prijímačov značky VU+ je kórejská spoločnosť Marusys. Na trhu má aktuálne dostupné prijímače VU+ Solo SE, VU+ Solo2, VU+ DUO2, VU+ Ultimo, VU+ Uno, VU+ DUO, VU+ Solo či najnovší prírastok VU+ Zero. Posledne menovaný prijímač je dostupný za veľmi prijateľnú maloobchodnú cenu 120 € s DPH. Aktuálne máme tento prijímač k dispozícii aj na testy, našu recenziu si preto budete môcť prečítať už v blízkej dobe.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Pánové, bylo by docela dobrý vědět, zdali to bude podporovat DVB-T2/HEVC, nebo pouze AVC. Pokud pouze starší kódování, tak je to na prd. To už se dá řešit připojením Pinaclu do USB rozhraní…

  2. Mna by skor zaujimalo ci to bude fungovat aj v inych linuxoch ako VU+.

  3. Za tu cenu nemam zaujem, a myslim, ze ani iny nebudu mat. USB DVB-T2/C ako doplnok k satelitu by bolo zaujimave pri cene okolo 15€.

  4. Pokial to bude s podporou kodeku HEVC tak budem prvy co si ho kupi 🙂

  5. abcom ho uz ma v ponuke: abcom.sk/produkt/vu-turbo-usb-tuner-dvb-t2c-1603665.html

  6. Já bych se také přimlouval za zjištění zda to na DVB-T2 podporuje H.265/HEVC. Ale obavam se že asi nikoli….

Komentáre už nie sú povolené.