Orange rozšíri ponuku svojej FiberTV o detský kanál RiK

Slovenský detský kanál RiK, ktorý prevádzkuje JOJ Group, budú môcť prijímať už aj zákazníci FiberTV od operátora Orange. Stanica rozšíri ponuku základného balíka v pondelok 12. januára 2015. Informovala dnes o tom JOJ Group.

RiK ponúka najmladším divákom celodenný program, ktorý je rozdelený do špecifických blokov podľa veku: pred poludním sú to formáty určené pre deti predškolského veku a popoludní zase program pre deti mladšieho školského veku. V prime time si RiKa pozrie celá rodina. Jeho ťažiskovými formátmi sú programy európskej produkcie, ktoré sú zábavné, poučné a bez prvoplánového násilia.

Historicky prvý televízny kanál pre deti v slovenskom jazyku, vychádza z licencie spoločnosti Your Family Entertainment AG. Vo vysielaní sa zameriava na detského diváka vo veku od 4 do 12 rokov. Stanica je dostupná operátorom ako v SD, tak aj v HD kvalite.

Vzhľadom k tomu, že RiK je platený kanál, operátori ho zaraďujú do platených balíčkov. Aktuálne ho už ponúka Skylink, Slovanet, Antik, e-Net, DSiData a od pondelka 12. januára aj Orange.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Tento článok už nie je možné komentovať