freeSAT ponúka aj v tomto roku zákazníkom druhú kartu a druhý satelitný prijímač zadarmo

Noví záujemcovia o služby satelitnej platformy freeSAT môžu ešte aj na začiatku tohto roka získať druhú samostatnú dekódovaciu kartu, alebo druhý satelitný prijímač s kartou úplne zadarmo a to až do odvolania. Portálu SatelitnáTV.sk túto informáciu potvrdila operátorka na zákazníckej linke. Služby je možné objednať ako cez web, tak aj u vybraných distribútorov po celom Slovensku.

Špeciálna akcia pri ktorej môže zákazník požiadať o druhú kartu zadarmo (freeSAT Twin karta) platí pre nových zákazníkov pri objednávke služby freeSAT medium karta, teda pre zákazníkov, ktorí už majú svoje vlastné satelitné prijímače s dekóderom Cryptoworks/Irdeto, alebo si ho zakúpia podľa vlastného výberu u predajcu. Cena služby freeSAT medium karta s touto akciou je pri 12 mesačnej viazanosti je 9,75 € mesačne. Platforma si pri prvej faktúre ešte účtuje jednorázový aktivačný poplatok 5 €.

Pri objednávke služby freeSAT medium získa nový zákazník za 11,75 € mesačne dva satelitné prijímače aj s kartami (prvý box je Humax HD, druhý SD box).

V oboch prípadoch si ešte zákazníci musia zakúpiť satelitnú parabolu, LNB konvertor ako aj koaxiálny kábel spolu s F-konektormi a nastaviť správne satelitnú parabolu.

freeSAT poskytuje televízne programy prostredníctvom satelitnej pozície Thor/Intelsat (0,8°W). Pre zákazníkov ponúka služby s viazanosťou, ako aj bez viazanosti. Zákazník si tak môže vybrať ponuku ktorá mu najviac vyhovuje.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • UPC som mal ako prvy ked este boli na astre. Vtedy ponukali Philips a platil som nieco cez 500 korun az pokial stale nezvysovali. Teraz mam magio sat aj s netom za 25 eciek a vsetko ok.

  • Juraj to bolo asi tak pred 10-15 rokmi a tedy UPC Direct nemalo ziadnu konkurenciu. Teraz je situacia uplne ale uplne ina.

Tento článok už nie je možné komentovať