ANTIK ponúka gigabitový internet so službami triple-play už aj v Tlmačoch

Operátor ANTIK Telecom sprístupnil v týchto dňoch svoje triple play služby pre 1300 domácností v malom meste Tlmače. Sieť poskytuje služby internetu s rýchlosťou až 1000mbps, viac ako 230 TV kanálov aj v HD kvalite a bezplatné telefonovanie.

Tlmače doteraz nemali k dispozícii služby digitálnej televízie, internetu a telefonovania cez optickú sieť. Aj tu sme sa rozhodli poskytovať symetrický gigabitový internet bez akéhokoľvek navýšenia mesačných poplatkov a bez viazanosti,“ hovorí Peter Blaas, riaditeľ pre rozvoj ANTIK Telecom. Na sídlisku Lipník tak bude mať 1300 domácností rovnako rýchly internet a rozsah TV služieb ako v najvyspelejších mestách sveta. Navyše v úvodnej akcii s HD set-top boxom za 1 euro.

ANTIK Telecom touto lokalitou rozširuje svoj regionálny klaster na hranici západného a stredného Slovenska, ktorý dnes zahŕňa optické siete v Novej Bani, Tlmačoch a Žarnovici. V tomto roku Antik plánuje postaviť siete ešte vo Svidníku, Medzilaborciach a v Strážskom. Okrem optického internetu s maximálnou rýchlosťou 1000mbps k užívateľovi aj od užívateľa obsahuje štandardná ponuka Antiku TV s takmer 130 kanálmi, archívom 15 staníc na 20 dní ako aj 40 minút telefonovania do všetkých sietí vrátane pevných sietí v EÚ, spolu za 17,92 eur. Gigabitový internet získajú klienti za jednorázový poplatok 19,92 eur.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • je to fakt super vykon, urcite blahozelam antiku. ale preco nerobia take iniciativy v rodnom meste ? preco mestka cast Myslava musi ist vzduchom a nie kablom. dakujem a budem rad keby aj tym sa pochvalili a daju moznost ludom v domoch sa takto komfortne pripojit.

Tento článok už nie je možné komentovať