Reklama

Telekom ponúkne v rámci vianočnej kampane zákazníkom vybranú aplikáciu až na 12 mesiacov zadarmo

Telekom štartuje vianočnú kampaň v sezóne 2014 darčekom pre všetkých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú aktivovať si alebo predĺžiť mobilný paušál, pevnú linku, internetu alebo digitálnu televíziu.

Vďaka darčeku budú môcť využívať zákazníci celých 12 mesiacov zadarmo aplikáciu podľa svojho výberu a užiť si množstvo hudby či zábavy s digitálnou televíziou. Alebo si zvoliť takto bezplatnú ochranu dát v mobile či navigáciu na cestách.

Telekom týmto spôsobom chce posilniť vnímanie aplikácií v smartfónoch a tabletoch ako užitočných pomocníkov pre každodenný život a popri svojom portfóliu aplikácií pridáva ešte ďalší benefit. Zákazníci môžu vďaka darčeku v podobe aplikácie ušetriť desiatky eur na mesačných poplatkoch,“ uvádza spoločnosť v dnešnej tlačovej správe.
Pokračovanie nižšie:

Zákazník si po zadaní špeciálneho kódu na webovej stránke operátora môže vybrať jednu zo štyroch aplikácií a využívať ju celý rok zadarmo. K dispozícii sú štyri aplikácie v rozličných kategóriách:

Deezer Premium Plus – najvyššia verzia hudobnej streamingovej služby, kde má zákazník prístup k 35 miliónom skladieb v mobile, tablete alebo na PC. Vďaka tomuto darčeku môže zákazník za rok ušetriť viac ako 70 eur.

Magio GO Premium – najvyššia verzia TV služby v mobile alebo tablete, vďaka nej môže zákazník sledovať až 24 TV staníc v pohybe. Tento darček má hodnotu takmer 60 eur.

Sygic GPS navigácia – naša edícia navigácie SR s dopravnými informáciami, skutočnými 3D mapami, upozorneniami na radary či on-line info o počasí. Darček s navigáciou má hodnotu 39 €.

ESET Mobile Security – Telekom edícia antivírového programu pre ochranu dát v mobile či tablete.

Ako to funguje?
Po aktivácii služby dostane zákazník kód do SMS alebo na e-mailovú adresu.
Vďaka nemu si bude môcť vybrať jednu zo štyroch aplikácií a využívať ju rok bezplatne. Kód je potrebné zadať a aplikáciu si vybrať na dedikovanej stránke www.telekom.sk/darcek.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Zase nezaujímavé veci, celý Telekom ponúkajú to o čo nie je ani len záujem, ale vytvárajú dojem, že sa o to trháme…
    Tak isto je to aj s výberom programov…Nat Geo Wild HD roky nikde, Prima Zoom, Viasat HD alebo Travel channel HD takisto, hlavne, že máme iné nelokalizované programy prípadne môžme sledovať programy v úžasnom rozmazanom formáte SD 🙁

  2. Ako môžem aktivovať „darček“ ke´d nenachádzam miesto na aktiváciu.
    prezradite mi to! Ďakujem ,Végsó

  3. Ked uz to nevies cez internet ostava ti uz len zavolat operatorovi.

  4. @Viktor Végsó
    Skúšal si to cez webovú adresu uvedenú v správe?

Komentáre už nie sú povolené.