Reklama

Paramount Channel už testuje v maďarskom DVB-T, do konca mesiaca bude vysielať nekódovane

V piatok spustila spoločnosť Antenna Hungária, prevádzkovateľ maďarských terestriálnych multiplexov, prvé testy kanálu Paramount Channel v DVB-T. Kanál vysiela v rámci multiplexu D popri ďalších troch kanáloch DIGI Sport 1, FOX a Hatoscsatorna. Vysielanie je samozrejme dostupné v kompresnom formáte MPEG-4.
Pokračovanie nižšie:


Počas písania tejto správy bol na programovej pozícii Paramount Channel oznam ohľadom nekódovaného vysielania, ktoré bude v období od 19. do 30. septembra 2014. Znamená to, že v týchto dňoch si budú môcť vychutnať tento nový filmový kanál všetci maďarskí diváci, ktorí prijímajú programy cez DVB-T.

Nový televízny kanál Paramount Channel rozšíri oficiálne ponuku terestriálnej platformy MinDig TV Extra od 1. októbra 2014, kedy dôjde aj k jeho zakódovaniu systémom Conax a sprístupneniu tak iba zákazníkom s predplateným Rodinným balíčkom.

Maďarská verzia Paramount Channel odštartovala svoje vysielanie vo februári 2014. Divákom ponúka výber úspešných a ocenených filmov z knižnice Paramount Pictures, ktorá je vo vlastníctve materskej spoločnosti VIMN, Viacomu, ako aj vybrané európske filmy za posledných niekoľko desiatok rokov.

Paramoun_ch_MIN1

Mohlo by vás ešte zaujímať