Reklama

Digitálna TV a internet od UPC oddnes aj v Kráľovskom Chlmci

Spoločnosť UPC dnes sprístupnila služby digitálnej káblovej televízie a internetu aj v meste Kráľovský Chlmec. Ide už o 30. mesto, ktorého obyvatelia môžu využívať prednosti digitálnej TV a výhody vysokorýchlostného internetu UPC Fiber Power. Informovala o tom spoločnosť v dnešnej tlačovej správe.

UPC ponúka svoje služby už v 42 mestách, z toho v 30 mestách prevádzkuje digitálnu TV a internet, alebo digitálne triple play služby vrátane telefónnej pevnej linky (Bratislava, Košice, Žilina, Prešov, Trnava, Trenčín, Banská Bystrica, Pezinok, Dolný Kubín, Zvolen, Poprad, Svit, Nové Zámky, Hlohovec, Štúrovo, Levice, Šamorín, Pezinok, Svätý Jur, Revúca, Spišská Nová Ves, Bardejov, Vranov nad Topľou, Michalovce, Moldava nad Bodvou, Želiezovce, Stará Turá, Rožňava, Stará Ľubovňa a Kráľovský Chlmec). Triple play služby sú šírené po najmodernejšej opticko-koaxiálnej sieti, ktorej priemernú trasu od centra siete k užívateľovi tvorí z 95% optický kábel, a prevádzka internetovej služby Fiber Power je založená na inovatívnej technologickej platforme EuroDOCSIS 3.0, najnovšieho štandardu určeného na dátovú komunikáciu prostredníctvom káblových sietí.
Pokračovanie nižšie:


Digitálna káblová televízia UPC DIGITAL okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie. Či už ide o možnosť nahrávať viac programov súčasne, pozastavenie programu a následný návrat k sledovaniu od okamihu zastavenia, prehľadný elektronický programový sprievodca na 7 dní vopred, možnosť nastavenia jazykovej verzie a celý rad ďalších. Každý zákazník UPC DIGITAL ako bonus získava aj pripojenie klasickej káblovej televízie na všetky televízory v domácnosti.

Internet UPC Fiber Power ponúka vysokorýchlostné, dátovo a časovo nelimitované pripojenie na internet určené pre všetky skupiny užívateľov, cez domácnosti až po až po najnáročnejších užívateľov, ktorí využívajú internetové pripojenie na rýchly prenos veľkého množstva dát. Užívatelia UPC internetu okrem vysokých prenosových rýchlosti oceňujú tiež priaznivú cenu, stabilitu pripojenia, ale i jednoduchú inštaláciu. Medzi výhody a prednosti UPC internetu patrí zároveň 24 hodinová zákaznícka podpora, minimálne vstupné náklady a kvalitné káblové a Wi-Fi modemy. Internet UPC Fiber Power patrí vďaka týmto vlastnostiam už viac ako desať rokov medzi najobľúbenejšie internetové služby na Slovensku.

(UPC)

Mohlo by vás ešte zaujímať