Reklama

Nemecká platforma HD+ sa rozšíri v apríli o TLC HD

Televízny kanál TLC HD rozšíri ponuku nemeckej satelitnej platformy HD+, ktorú je možné prijímať prostredníctvom družice Astra (19,2°E). Nový program by mal byť dostupný oficiálne od 16. apríla 2014 spolu s ďalšími tromi novými televíznymi kanálmi RTL NITRO HD, n-tv HD a ProSieben MAXX HD. Informoval o tom prevádzkovateľ platformy HD+.

TLC HD bude televízny kanál zameraný hlavne na ženy. Pripomeňme, že nemecká SD verzia kanálu TLC odštartuje 10. apríla a bude dostupná nekódovane (FTA) tiež prostredníctvom satelitnej pozície Astra (19,2°E).
Pokračovanie nižšie:

Aktuálne HD+ ponúka svojim predplatiteľom programy: RTL HD, Sat.1 HD, ProSieben HD, VOX HD, kabel eins HD, RTL II HD, SUPER RTL HD, N24 HD, TELE 5 HD, SPORT1 HD, DMAX HD, Nickelodeon HD, sixx HD, COMEDY CENTRAL HD, Disney Channel HD a DELUXE MUSIC HD.

Cena ročného poplatku za príjem ponuky HD+ je aktuálne stanovená na 50 €, od 6. mája sa zvýši na 60 €. V priemere tak zákazníci zaplatia mesačné o 0,83 € viac. Okrem ceny ročného poplatku sa zvýši aj doporučená cena dekódovacej karty HD+ z 55 € na 65 €.

Mohlo by vás ešte zaujímať