freeSAT by UPC Direct uvedie na náš trh nové predplatené karty freeSAT Season a freeSAT start

Satelitná platforma freeSAT by UPC Direct pripravuje uviesť v najbližšom čase na náš trh dve nové dekódovacie karty freeSAT Season a freeSAT start. Portál SatelitáTV.sk o tom informoval jeden z distribútorov a predajcov nových kariet, spoločnosť AB-COM. V prípade freeSAT Season sa bude jednať o samostatnú kartu so štvormesačným predplatným balíčka Medium, ktorý obsahuje viac ako 70 televíznych programov. U karty freeSAT start bude v cene tiež balíček Medium, no iba na jeden mesiac a karta nebude predávaná samostatne, ale iba v sete spolu so satelitným prijímačom. Prijímač nebude však s kartou párovaný.

Vzhľadom k prípravám služby ešte ceny karty freeSAT Season a setu freeSAT start + satelitný prijímač nie sú známe. Akonáhle sa nám ich podarí získať, budeme vás určite o tom informovať.

V oboch prípadoch sa bude jednať o jednorázové predplatené dekódovacie karty. Znamená to, že zákazník si ich zakúpi za jednorázový poplatok bez akejkoľvek viazanosti a nebude musieť platiť už mesačné poplatky. Po vypršaní predplatného si nebude môcť zákazník na kartách typu freeSAT Season a freeSAT start nič ďalej predplatiť a teda aj sledovať, keďže dôjde zablokovaniu karty. V prípade, že sa zákazník rozhodne sledovať aj naďalej ponuku programov platformy freeSAT by UPC Direct, bude nutné aby uzavrel štandardnú 12 mesačnú zmluvu a dostane tak novú dekódovaciu kartu.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Tie ich prijímače si môžu strčiť viete kam. Nikdy nebudem používať prijímač, čo mi chce niekto nanútiť.Keď nebudú chcieť urobiť so mnou kšeft, nemusia.

  • Asi si si to zmylil so Skylinkom. Freesat praveze dava na vyber.

Tento článok už nie je možné komentovať