Reklama

Animal Planet HD rozšíri ponuku UPC Direct, freeSAT by UPC Direct a Focus Sat

Spoločnosť UPC DTH sa pripravuje na rozšírenie svojej ponuku satelitných platforiem v Maďarsku (UPC Direct), Rumunsku (Focus Sat), ako aj v Slovenskej a Českej republike (freeSAT by UPC Direct) o nový televízny kanál vo vysokom rozlíšení Animal Planet HD. Informovali dnes o tom maďarské médiá.
Pokračovanie nižšie:


FreeSAT by UPC Direct sa tak stane prvou satelitnou platformou v Slovenskej a Českej republike, ktorá ponúkne tento veľmi atraktívny televízny program vo vysokom rozlíšení o zvieratách – Animal Planet HD.

Animal Planet HD prináša tie najlepšie dokumenty a relácie o zvieratách. Vo vysielaní sa objavujú najmä dokumenty z vlastnej produkcie.

Oficiálne zaradenie Animal Planet HD do ponuky freeSAT by UPC Direct ako aj jej sesterských platforiem UPC Direct či Focus Sat je naplánované už na 17. decembra 2012. Technické parametre pre príjem zatiaľ nie sú známe.

Pripomeňme, že pre príjem kanálov vo vysokom rozlíšení je potrebné aby zákazník vlastnil či už svoj vlastný satelitný HD prijímač alebo prenajatý priamo od spoločnosti UPC DTH. Okrem toho je potrebné aby mal aktivovaný aj balík freeSAT HD.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

Komentáre už nie sú povolené.