SPI odstránila problém s kupónom v aplikácii Filmbox Live pre užívateľov LG Smart TV

Ako sme vás už pred niekoľkými dňami informovali majitelia televízorov LG Smart TV nemohli kvôli chybe v aplikácii Filmbox Live doteraz využiť promo akciu na 3 mesiace zdarma. Podľa aktuálnych informácii ktoré nám poskytol tlačový hovorca spoločnosti LG Electronics CZ, Martin Malý bol už problém na strane spoločnosti SPI, ktorá aplikáciu prevádzkuje odstránený a užívatelia ktorým sa objavila hláška „Neplatný promo kód“ musia zadať svoj kód znovu do aplikácie FilmBox Live.

Po zadaní promo kódu obdržia následne užívatelia prihlasovacie údaje na e-mailovú adresu. Hneď na to sa už môžu prihlásiť do aplikácie a využívať tak trojmesačné promo zdarma.

Prečítajte si tiež: LG ponúka pre úžívateľov Smart TV novú aplikáciu Filmbox Live na 3 mesiace zadarmo

Aplikácia FilmBox Live prináša výber z niekoľko stoviek filmov ako aj živé vysielanie staníc Fightbox, Docubox a Fashionbox.

V prípade ak by sa ešte objavil nejaký problém s aplikáciou FilmBox Live sa môžu samotný užívatelia obrátiť priamo na poskytovateľa aplikácie FilmBox Live a to konkrétne spoločnosť SPI. Kontaktný e-mail: support@filmboxlive.com.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Autor

    Práve sme zadali promo kód do aplikácie FilmBox Live a e-mail s prihlasovacími údajmi prišiel okamžite.

  • já zadávám opakovaně a pořád píše neplatný promo kod

  • Musím se registrovat i do filmbox live nebo ne
    po zadání promo kodu mi žádný email nepřišel

  • Promo kód dorazil, zadal som ho, ale na email nedorazili prihlasovací údaje.

  • dobry den,dnes jsem koupila LG,a nejde se mi zaregistrovat a prihlasit,na svet smart tv,pise mi to spatny identifikator nebo spatne zadana zeme.Promokod na filmbox ziskam tedy jak?

  • hlavne pri zadavani promo kodu na mojej LG 42ls570s sa mi pri filmboxovej klavesnici nezobrazi znak @ co je dost podstatne kedze vyzaduju emailovu adresu. Nefunguje ani externa klavesnica. Software je aktualizovany.

Tento článok už nie je možné komentovať