LG ponúka pre úžívateľov Smart TV novú aplikáciu Filmbox Live na 3 mesiace zadarmo

Výrobca televízorov LG v spolupráci s SPI ponúka vybraným užívateľom televízorov Smart TV, ktorí sa zaregistrujú a vytvoria si účet v LG Apps, TV poukážku na používanie prémiovej aplikácie Filmbox Live na tri mesiace zadarmo. Používateľom po vyplnení všetkých základných ako aj doplňujúcich údajov bude následne zaslaná na e-mailovú adresu poukážka, vďaka ktorej môžu využívať aplikáciu Filmbox Live úplne zadarmo počas troch mesiacov.

Aplikácia FilmBox Live prináša výber z niekoľko stoviek filmov ako aj živé vysielanie staníc Fightbox, Docubox a Fashionbox.

Ako postupovať pre získanie kupónu:
Krok 1: Je nutné sa zaregistrovať v LG Apps TV priamo prostredníctvom televízora (registrácia cez web nefunguje aktuálne pre slovenských používateľov). Pre už registrovaných užívateľov je nutné aby aktualizovali vo svojom televízore softvér a vykonali zmenu exzistujúceho ID na E-mail ID.

Krok 2: Po zaregistrovaní je potrebné vyplniť ešte doplňujúce údaje.

Krok 3: Po vyplnení všetkých údajov bude behom pár dní zaslaná poukážka na balíček Filmbox Ultimate na 3 mesiace zadarmo.

Krok 4: Je nutné zadať promo kód z poukážky do samotnej aplikácie Filmbox Live, vďaka čomu si môžete vychutnávať aplikáciu na 3 mesiace úplne zadarmo.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Tento článok už nie je možné komentovať