Reklama

ANTIK pripravuje nový produkt Tango do vrecka – streamovanie televízie na mobilné zariadenia

Košická spoločnosť Antik Telecom pripravuje spustiť v najbližších dňoch svoj nový produkt pod názvom Tango do vrecka, vďaka ktorému budú môcť zákazníci sledovať televíziu aj na mobilných zariadeniach (smartphonoch či tabletoch). Služba bude sprístupnená ako pre zákazníkov v sieti Antik Telecom tak aj pre zákazníkov, ktorí si zakúpili SmartTVBox a používajú ho v sieti u akéhokoľvek operátora v rámci SR.
Pokračovanie nižšie:


Tango do vrecka bude fungovať vďaka unikátnemu USB zariadeniu, ktoré dokáže preposielať televízne programy rovno do smart zariadení. Užívateľ sa sám rozhodne, ktoré z vybraných televíznych programov si bude na mobil alebo do tabletu preposielať. Počas preposielania jedného TV programu môže divák sledovať doma cez set-top box ľubovoľný televízny kanál. Momentálne má ANTIK na výber niekoľko desiatok televíznych staníc, ktoré je možno sledovať týmto inovatívnym spôsobom. Pre fungovanie služby Tango do vrecka bude musieť mať klient aktívnu službu Tango digitálna televízia, set-top box od ANTIKu a internet od ktoréhokoľvek providera. Prostredníctvom tohto riešenia nie je možné realizovať reálne vysielanie pre viac divákov, iba pre samotného užívateľa boxu.

Posúvame televízny komfort našich zákazníkov zase na vyššiu úroveň. V blízkom čase prinesieme inovatívny produkt Tango do vrecka, vďaka ktorému budú mať naši zákazníci TV vždy po ruke. Špeciálne USB zariadenie bude umožňovať, aby používateľ mohol preposielať vybrané programy, ktoré chce v mobile alebo na tablete sledovať, zo set-top boxu do smart zariadenia. Obľúbené relácie tak zákazníkom neujdu ani na dovolenke či počas cesty v MHD,“ vysvetľuje Vlastimil Lakatoš, manažér IPTV spoločnosti ANTIK Telecom. „Stačí mať pritom iba prístup telefónu alebo tabletu na internet. USB sa pripojí k set-top boxu od ANTIKu. Heslo, ktoré vám bude pridelené, zadáte do internetovej aplikácie www.tvojatv.sk a svoje obľúbené programy určite nezmeškáte,“ dodáva Lakatoš.

Mohlo by vás ešte zaujímať