Reklama

Orange rozšíri výrazne počet staníc v mobilnej TV

Od stredy 17. júna rozširuje Orange počet televíznych programov, ktoré môžu sledovať klienti mobilnej služby. Do balíka Go Optimal TV pribudne, podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk, až desať televíznych staníc UP Network, ORF 1, ORF 2, M1, M2, M4 HD, M5, Duna TV, Duna World a TV Paprika. Cena programového balíka sa po rozšírení nemení, zostáva aj naďalej na sume 10 eur mesačne.

Rozšírenie ponuky môžu očakávať aj klienti prémiových balíkov. Ich kompletný prehľad prinášame v tabuľke nižšie. Okrem toho si budú môcť predplatiť užívatelia aj nový balík FilmBox Premium za 4,49 € mesačne, ktorého súčasťou je sedem staníc od SPI.

V balíkoch Balík dokumenty Z a Všetky tematické balíky bol nahradený súčasný SD program Viasat Nature jeho HD verziou a pribudli k nemu navyše aj Viasat History HD, Viasat Explore HD.

BalíkNové programy
Balík deti ACartoon Network SKCZ a Boomerang
Balík dokumenty ALove Nature HD, Travel Channel a History Channel HD
Balík zábavaAuto Motor Sport, AXN, AXN Black a AXN White
Balík dokumenty ZViasat History HD, Viasat Explore HD
Balík mládež a hudbaVH1
Balík mixCS Film a Film Europe
Balík FilmBox PremiumFilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Family, DocuBox, FightBox, EroX HD
Všetky tematické balíkyTV Paprika, Cartoon Network SKCZ, Boomerang, Love Nature HD, Travel Channel a History Channel HD, Auto Motor Sport, AXN, AXN Black, AXN White, Viasat History HD, Viasat Explore HD, VH1, CS Film a Film Europe

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. Pomaranč tam má 30 balíkov. Je to neprehľadné a navyše predražené. Za komplet chcú skoro 50 eur.

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.