Reklama

Orange TV začala ponúkať k vybraným balíkom službu HBO GO zadarmo

Zákazníci Orange TV, ktorí majú aktivovaný programový balíček obsahujúci prémiové kanály HBO, získajú po novom aj prístup do HBO GO zadarmo. Platí to ako pre nových, tak aj súčasných klientov, ktorí využívajú Orange TV cez satelit, IPTV a internet.
Pokračovanie nižšie:

HBO GO budú môcť využívať klienti s aktivovanou službou Balík HBO (7,49 €/mesiac), Balík Cinemax + Balík HBO (11,99 €/mesiac) a Všetky prémiové balíky (25 €/mesiac). Stačí, aby sa len zaregistrovali na stránke www.hbogo.sk s pomocou prístupového kódu, ktorý im bude doručený SMS správou (noví po aktivácii, existujúci postupne).

HBO GO umožňuje sledovať užívateľom filmy, seriály, dokumenty, magazíny ako aj koncerty. Službu môžu využívať užívatelia nielen na svojom PC či Smart TV, ale aj mobile, tablete Sony PlayStation 3 a 4, Apple TV 4 či Chromecast a to kdekoľvek v EÚ. Stačí pritom len pripojenie na internet.

Balík HBO na mesiac zadarmo

Orange TV pripravila teraz aj špeciálnu akciu. Každý nový aj súčasný zákazník, ktorý si vyberie Orange TV (cez optiku, satelit aj cez internet) s viazanosťou na 24 mesiacov, teraz automaticky získa aj prémiový Balík HBO (a teda aj HBO GO) na jeden mesiac zadarmo.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Na trh prichádza ďalšia smart služba:HorizonGO od UPC.Vrece s OTT SmartTV službami sa ako keby roztrhlo.Možno by to chcelo odborný článok:Veľké porovnanie Smart služieb-ceny-balíčky a hlavne dátová náročnosť služieb pre hladký chod aplikácií.

Komentáre už nie sú povolené.