Reklama

Orange TV vyradila z ponuky program pre dospelých a zrušila službu TV mozaika

Od 01. novembra nie je v ponuke Orange TV program pre dospelých Playboy TV HD, ktorý mohli sledovať predplatitelia IPTV služby s aktívnym balíkom Exkluziv. Okrem toho operátor zrušil službu TV mozaika.

Spomeňme, že koncom októbra naopak zaradila Orange TV do ponuky IPTV služby dve slovenské regionálne televízie – TV Zemplín HD a Dúbravská televízia. Obe sú súčasťou balíka Home Basic TV.

Novinkou v poslednom období bolo aj preklopenie vybraných programov z SD na HD vysielanie. V lepšej obrazovej kvalite tak môžu zákazníci sledovať programy pre dospelých LeoTV/Extasy a lifestyleový Fine Living.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Pre redakciu prečo TV vega a severká majú dnes viradit z visielacov avis severská nejde cez magio vise mesiac zase mi nechcú odpovedať

    1. Chem tie programy 1.12 december CS Film CS History CS mini CS Mystery CS Horror aby sa obiavilo na plustelke dvbt2 vsetky programy

  2. Redakcia: prepisat tlacovu spravu nieje ziadna zurnalistika, mal tu byt uvedeny dovod PRECO zrusili Playboy tv !!

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.