Reklama

Orange TV ponúkne v auguste prístup k videopožičovni zadarmo

Počas celého augusta si zákazníci služieb Orange TV na optike a Orange TV cez internet môžu vyskúšať videopožičovňu (Filmotéka Štart) bezplatne. Službu nie je potrebné aktivovať, operátor ju sprístupní klientom uvedených služieb automaticky. Po skončení akcie bude Filmotéka Štart bez poplatku opäť automaticky deaktivovaná.

Vďaka ochutnávke si môžu zákazníci operátora pozrieť filmy rôznych žánrov. Medzi najznámejšie patrí úspešný kinohit Čiara, od slovenského režiséra Petra Bebjaka. Film odohrávajúci sa na hranici EÚ medzi Slovenskom a Ukrajinou je drsne realistický, obsadený slovenskými hereckými hviezdami na čele s Tomášom Maštalírom. Ďalšími tipmi sú krimi Maigret: Na Montmartri, dobrodružné Stratený v džungli, akčný Kartel smrti so Stevenom Seagalom, prípadne rodinná komédia Príšerky z vesmíru.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. To je síce pekné, ale v septembri Orange vám pekne vyúčtuje službu a ani sa vás neopýta či máte záujem naďalej o službu.

  2. No veď o to ide. Ľudia často nevedia, že keď akcia zadarmo skončí, treba službu odhlásiť, lebo potom ju nezrušia, ale začnú spoplatňovať. Je to istým spôsobom podraz, lebo zneužíva nepozornosť či neznalosť. A Pomaranč nie je jediný, kto to robí. No ale kto si to nechá…

Komentáre už nie sú povolené.