Reklama

Orange TV využíva 80-tisíc zákazníkov

Služby digitálnej televízie od Orangeu využívalo k 31. marcu 2019 celkovo 80-tisíc zákazníkov. Do tohto počtu sa započítavajú ako zákazníci IPTV, tak aj novej satelitnej služby, ktorá odštartovala v auguste 2018.

Orange TV tak postupne pokračuje v získavaní nových zákazníkov. Podľa zverejnených čísel začalo v prvom štvrťroku 2019 využívať služby digitálnej TV od Orangeu 5-tisíc nových klientov. Ak bude nárast aj naďalej pokračovať minimálne v tomto tempe, už čoskoro by mohol operátor prekonať počet nových klientov z minulého roka. V minulom roku totiž získal iba 8-tisíc nových zákazníkov.

Za miernym nárastom v tomto a v minulom roku je určite aj väčšia mediálna kampaň pri príležitosti štartu vynovenej Orange TV, vrátane spustenia novej satelitnej služby, a samozrejme aj štart exkluzívneho športového kanálu Orange Sport.

Lákadlom vo vysielaní Orange Sport sú prenosy Ligy majstrov ako aj domácej Fortuna ligy či zápasov českých futbalových a hokejových líg. Nechýba tiež európsky basketbal a zápasy MMA. Aktuálny program nielen všetkých štyroch Orange Sportov môžete nájsť samozrejme aj v našom TV Programe.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Ponuka je mizerná a hlavne na tú ponuku drahá.Takto si zákazníkov nezískajú aj keď je trh presýtený.Díky

  2. to už radšej Skylink ako Orange na 16E z 24 mesačnou viazanosťou LM je lepšie pozerať inde ako na českej O2 sport s logom Orange

  3. Keď to dávali zdarma k optike na 2 roky.
    To sa ani nieje moc s čím chváliť.
    Ako reklamná tlačová správa stačí :))

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.