Reklama

Orange TV využíva 80-tisíc zákazníkov

Služby digitálnej televízie od Orangeu využívalo k 31. marcu 2019 celkovo 80-tisíc zákazníkov. Do tohto počtu sa započítavajú ako zákazníci IPTV, tak aj novej satelitnej služby, ktorá odštartovala v auguste 2018.
Pokračovanie nižšie:

Orange TV tak postupne pokračuje v získavaní nových zákazníkov. Podľa zverejnených čísel začalo v prvom štvrťroku 2019 využívať služby digitálnej TV od Orangeu 5-tisíc nových klientov. Ak bude nárast aj naďalej pokračovať minimálne v tomto tempe, už čoskoro by mohol operátor prekonať počet nových klientov z minulého roka. V minulom roku totiž získal iba 8-tisíc nových zákazníkov.

Za miernym nárastom v tomto a v minulom roku je určite aj väčšia mediálna kampaň pri príležitosti štartu vynovenej Orange TV, vrátane spustenia novej satelitnej služby, a samozrejme aj štart exkluzívneho športového kanálu Orange Sport.

Lákadlom vo vysielaní Orange Sport sú prenosy Ligy majstrov ako aj domácej Fortuna ligy či zápasov českých futbalových a hokejových líg. Nechýba tiež európsky basketbal a zápasy MMA. Aktuálny program nielen všetkých štyroch Orange Sportov môžete nájsť samozrejme aj v našom TV Programe.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Ponuka je mizerná a hlavne na tú ponuku drahá.Takto si zákazníkov nezískajú aj keď je trh presýtený.Díky

 2. Kalaj mozes mi vysvetlit co si porovnal a skym? Mne to vychadza nejako inak, dakujem!

 3. Nech daju aj predplatenku a kartu si kupim a zaplatim balik kedy chcem. Zmluva na 24m ma nezaujima.

 4. to už radšej Skylink ako Orange na 16E z 24 mesačnou viazanosťou LM je lepšie pozerať inde ako na českej O2 sport s logom Orange

 5. Keď to dávali zdarma k optike na 2 roky.
  To sa ani nieje moc s čím chváliť.
  Ako reklamná tlačová správa stačí :))

 6. Normálne nechápem dávať si tento Orange SAT a ešte sa uviazať na dva roky

 7. na stránkach orange je prieskum sledujete futbal že by pochybnosti z investíciou do LM

 8. Presne tak, začínajú mať s tým problémy, tak skúšajú oblbnúť ľudí.

Komentáre už nie sú povolené.