Reklama

Orange TV získala v minulom roku 8-tisíc nových klientov

Služby digitálnej televízie od Orangeu využívalo k 31. 12. 2018 celkovo 75-tisíc zákazníkov. Pri porovnaní s koncom roka 2017 ide o navýšenie o 8-tisíc nových klientov, čo predstavuje 12 % medziročný nárast. Informoval o tom operátor v tlačovej správe.
Pokračovanie nižšie:


Orange tak zvrátil zlé výsledky z roku 2017, kedy mu naopak zákazníkov digitálnej TV ubudlo. Počet klientov digitálne TV operátora sa tak dostal približne na počet z konca roka 2016, kedy mala Orange TV 74-tisíc zákazníkov. Teda iba o tisíc menej ako na konci roku 2018.

Za miernym nárastom v minulom roku je určite aj väčšia mediálna kampaň pri príležitosti štartu vynovenej Orange TV, vrátane spustenia novej satelitnej služby, a samozrejme aj štart exkluzívneho športového kanálu Orange Sport.

Lákadlom vo vysielaní Orange Sport sú prenosy Ligy majstrov ako aj domácej Fortuna ligy či zápasov českých futbalových a hokejových líg. Nechýba tiež európsky basketbal a zápasy MMA. V prípade, že sa hrá viacero zápasov Ligy majstrov v rovnakom čase, vysielanie Orange Sportu prebieha súčasne na 4 samostatných kanáloch. Aktuálny program nielen všetkých štyroch Orange Sportov môžete nájsť samozrejme aj v našom TV Programe.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

Komentáre už nie sú povolené.