Reklama

Orange Sport pre nových zákazníkov Orange TV teraz zadarmo na celé dva roky

Noví zákazníci satelitnej, ako aj IPTV, služby od Orangeu môžu získať prístup ku športovým kanálom Orange Sport teraz zadarmo počas celej dvojročnej viazanosti. Podmienkou pre získanie všetkých štyroch exkluzívnych športových programov je však aktivácia vyšších služieb Optimal a Premium.

Pri základnom balíku Basic (od 6 € mesačne) získajú predplatitelia Orange Sport zadarmo tiež, no iba na 3 mesiace. Okrem toho zostáva v platnosti u všetkých služieb aj akcia na prémiový balík HBO, ktorý sprístupní operátor pre nových klientov na 3 mesiace.
Pokračovanie nižšie:


Noví predplatitelia Orange TV s balíkom Optimal (od 10 € mesačne) a Premium (od 15 € mesačne) si tak nebudú musieť minimálne dva roky predplácať prémiový extra balíček Orange Sport. Spomeňme, že pri spustení novej Orange TV ponúkal operátor svoje športové programy zadarmo iba na prvé 3 mesiace.

Štandardne sú však stále Orange Sporty súčasťou prémiových balíkov Orange Sport a Super Šport. Lákadlom vo vysielaní sú prenosy Ligy majstrov ako aj domácej Fortuna ligy či zápasov českých futbalových a hokejových líg. Nechýba tiež európsky basketbal a zápasy MMA. Aktuálny program nielen všetkých štyroch Orange Sportov môžete nájsť samozrejme aj v našom TV Programe.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Fandovia športu máte dobrú ponuku ja som nie na športy mne stačí základ freesat 2.3 krát pozerám tv do týzdna aj to dokumenty.

  2. Pre nových zákazníkov zdarma…aale len keď im budú platiť zAkaznici viac ,aby nedajbože mali straty na zisku ,dúfam že tento obchod ci podvod,na Slovensku ako aj v Česku so športovými fanúšikmi sa vam krachne do tých dvoch rokov.

  3. Orange si myslel že sa všetci zbláznia keď nebudú mať Ligu Majstrov a prejdú ku nim…ale zázrak sa nekoná.

Komentáre už nie sú povolené.