Reklama

DIGI TV opäť pridá do ponuky nové programy

Do ponuky satelitnej televízie DIGI TV pribudne od 31. augusta 2017 niekoľko nových programov, naopak dva budú vyradené. Po posledných zmenách, v polovici augusta, pôjde tak už o v poradí druhé rozširovanie programového rastra v tento mesiac. Predplatitelia sa môžu tešiť na známy spravodajský kanál CNN, trojkanál CS Film, CS Mini, Horor film ako aj detský kanál Cartoon Network. Vo všetkých prípadoch pôjde o SD verzie staníc.

CNN bude súčasťou základného balíka Štandard, zvyšné programy (CS Film, CS Mini, Horor film a Cartoon Network) budú môcť sledovať predplatitelia vyššieho balíka Maxi.

Okrem rozšírenia ponuky je tiež avizované aj vyradenie staníc CBS Drama a VIVA, ktoré už nebudú ďalej na našom trhu dostupné.

Technické parametre pre príjem všetkých staníc prinesieme, už tradične, krátko po zaradení do programového rastra.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Tak za prvé : Chápem vyradenie programu CBS – sú katastrofálne čo sa týka dabingu ale že už nebudú ďalej na našom trhu dostupné je kravina keď množstvo operátorou s nimi majú podpísanú novú zmluvu o šírení ako napríklad také UPC . Tak neviem odkiaľ máťe takéto dezinformácie že niečo nebude pre náš trch a končí .

  2. napriklad aj odtialto:
    https://www.digizone.cz/clanky/cbs-drama-opusti-cesky-trh-ke-20-zari-prectete-si-oficialni-oznameni-urcene-operatorum/

    1. Ďakujem za info . Tak ďalší odpad končí . Super . Na rade je teraz Narkóza A Hnojka a buďem spokojný. Inak v ČR budú operátory nahrádzať novou stanicou War svet válek .

  3. Pridávať v 21. storočí SD programy môže iba hlupák a absolútny babrák a neschopák!!

    1. Ja len nechápem čo robia také theátro a cirkusy s tým HD, veď je to bežný štandard tejto doby, už je pomaly v pase, lebo už tu je 4K a pomaly sa prediera 8K a testuje sa už 16K. Veď aj keď sa prechádzalo z čiernobieleho vysielania na farebné tak sa nespoplatnilo, alebo keď sa prechádzalo z analógu na digitál DVB-T a teraz tu začali robiť cirkusy nejaká nenažratá TV Stara a TV Angelika.

  4. Je tam chyba,nie od 31.augusta,ale od 1.9.2017 aj digi a mágio pridá nové kanály

Článok už nie je možné komentovať.