Reklama

ANTIK už čoskoro s novým 4K boxom

Košický operátor ANTIK Telecom sprístupní už čoskoro svojim zákazníkom nový set-top-box s podporou kodeku H.265/HEVC a príjmu programov v UHD (4K) kvalite. Pôjde už o v poradí tretiu generáciu Antik Mini boxov, preto budú mať označenie Antik Mini 3.
Pokračovanie nižšie:


Podľa operátora bude podporovať nový box okrem príjmu programov v 4K kvalite v aj sieťový timeshift a oproti svojim predchodcom ho bude pohánať výkonnejší hardvér, vďaka čomu sa môžu užívatelia tešiť na rýchlejšie odozvy v hlavnom menu. Samozrejmosťou bude aj podpora Smart Home zariadení. Ďalšie podrobnosti zatiaľ nie sú známe, rovnako ani cena či dátum spustenia predaja. „V priebehu niekoľkých dní budeme k tejto téme zverejňovať všetky potrebné informácie,“ povedal pre náš portál SatelitnáTV.sk Vlastimil Lakatoš, šéf produktového manažmentu v oblasti TV služieb spoločnosti ANTIK Telecom.

Výrobu nových set-top-boxov Antik Mini 3 zabezpečuje sesterská spoločnosť ANTIK Technology so svojou produkčnou základňou v Ázii.

TIP: Test nového SmartTVBoxu Mini 2G: Bezplatný príjem programov cez internet a DVB-T

Predpokladáme, že nový box nebude určený len pre IPTV, ale aj pre užívateľov služieb SmartTVBox ako aj ANTIK Sat. K dispozícii by tak mali byť aj boxy s osadenými DVB-T2 a DVB-S2 tunerom.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Jasné že 4K a ostatný ktorý nemajú satelitnú televíziu alebo nie sú z mesta kde je optika sa môžu viete čo? Čiže strašné obmedzenie, a nehovoriac o rýchlosti 15mega.

  2. len nech sa z toho Ultra HD n.e.p.o.s.e.r.u , len aby nedopadli tak ako dopadol Bein v regiónu Mena , stratil kopu zákazníkov , kôli prechodu na Ultra HD 4K , veď iba polovica občanov Slovenska , má CRT , alebo HDTV televízor

  3. A ešte platiť za bymenu 69,eur. Nech sa páni v Antik spametajú.

Komentáre už nie sú povolené.