Reklama

SatelitnáTV.sk: Testujeme novú sekciu Frekvencie

Koncom minulého týždňa sme sprístupnili v rámci testov, všetkým našim čitateľom a záujemcom o satelitný príjem, novú sekciu pod názvom Frekvencie. V nej budeme prinášať zoznamy programov satelitných platforiem spolu s detailnými technickými parametrami.

Pokračovanie nižšie:


Ak teda budete potrebovať technické parametre pre príjem akéhokoľvek programu zo slovenských a českých operátorov, alebo len bližšie informácie o vybranej stanici, stačí len navštíviť stránku www.satelitnatv.sk/frekvencie/.

Do budúcna sa nechceme zaoberať len platformami pôsobiacich na slovenskom a českom trhu a preto už teraz sú v zozname, v rámci beta verzie, aj najpopulárnejší operátori pôsobiaci v Maďarsku a Poľsku. Postupne budeme pridávať ďalších a nie je tiež vylúčené, že rozšírime sekciu aj o kompletný zoznam kanálov dostupných na jednotlivých družiciach.

Po kliknutí na logo vybraného operátora sa zobrazí zoznam programov, ktorý je zoradených prevažne podľa dodávaného boxu. Bližšie informácie o programe sa zobrazia po kliknutí na názov kanálu. Zistiť tak môžeme na akej družici a frekvencii kanál vysiela, či je kódovaný, prípadne koľko audio stôp je pripojených. Nechýba tiež zmienka o aktívnom teletexte či hybridnom vysielaní. Po kliknutí na frekvenciu sa zase vypíšu všetky programy, ktoré sú k dispozícii zákazníkom operátora z daného transpondéra.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Neuvazovali ste dat pod to nejake API ( en.wikipedia.org/wiki/Web_API )? Idealne free alebo web barter 🙂
  Lahko si viem predstavit jeho klientov v kadecom (nativne mobilne apky, plugin v linux prijimaci…)

 2. Paráda, len ako dlho to vydržíte aktualizovať Skylink čaruje s frekvenciami ako besný …..

  1. Aktualizácie nie sú problém. Sme pripravení aj na dennú aktualizáciu. Bežne bude však zoznam aktualizovaný jeden krát do týždňa.

 3. V Antik SAT mne osobne chýba frekvencia pre VOICE a Magic TV. Viem, že to niesu stanice ktoré šíri ANTIK ale sú to hudobné a FTA. Ale dobrý nápad takýto zoznam….

  1. To nie je problém, doplníme pri najbližšej aktualizácii.

 4. Mam Skylink slovensky balicek. Chodievam vsak na chatu do zahranicia , tak chcem i druhu Next kartu. Bude mi fungovat i v zahranici ?

 5. @ Redakcia – V sekcii – HU platformy Vám chýba Digi TV Hungaria , Maďarsko má 3 satelitné platformy

  1. Samozrejme, ide len o testy. Bude pridaná aj DIGI HU.

Komentáre už nie sú povolené.