Reklama

ANTIK rozšíril ponuky svojich TV služieb o TV Raj

Do ponuky televíznych služieb košického operátora ANTIK Telecom pribudol nový slovenský regionálny kanál TV Raj. Novinku môžu prijímať zákazníci Tango TV (IPTV), SmartTVBoxu, ako aj predplatitelia ANTIK Sat. Pre predplatiteľov satelitnej služby je program šírený cez internet, pre príjem sa preto vyžaduje hybridný dodávaný box od operátora, ktorý umožňuje ako príjem programov cez satelit tak aj internet.
Pokračovanie nižšie:


TV Raj je nová regionálna televízia pôsobiaca prevažne na severnom Slovensku. Prevádzkovateľom je podľa platnej licencie spoločnosť Raj Production so sídlom v Žiline. Televízia vysiela 24 hodín denne v slovenskom jazyku so zameraním hlavne na publicistické a spravodajské relácie. Nechýbajú však ani staršie Československé filmy, či dokumentárne, hudobné, detské a zábavné programy.

ANTIK pridal kanál do základných balíčkov. Prijímať ho tak môžu všetci predplatitelia.

Okrem vybraných káblových a IPTV operátorov môžu TV Raj naladiť diváci aj cez bezplatné terestriálne vysielanie (DVB-T) v regiónoch Žilina, Kysuce, Martin a Trenčín. Kanál šíri v rámci miestnych DVB-T multiplexov operátor AVIS.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Sledujem , horí tam ohník, resp. dohorieva. Asi je v Žiline ozaj zima.

  1. To je pravda, ale vecer je tam film a i cez vokend je tam stara klasika. Staci si mrknut program na ich strankach. 🙂

 2. Á , už tam beží program , ten ohník bola asi iba vata na konci hodiny. Každá telka obohacuje trh v regióne .

 3. ohník nie je len ohník, ale aj bežky, skialp, jazda autobusom – slowtv a áno je to vata na vyplnenie dier v programe 😉

 4. páni. Komu treba tie sračkové regionálne stanice. Radšej by pridali napr. Discovery Science HD.

 5. Janos , veď tam pridaj niečo aj Ty , ak sú regionálky sračkové programy. Pridaj ruku k dielu….

 6. Na čoby som tam mal niečo pridávať, ak ako zákazník za to platím..

 7. Janos , Ty platíš , ale regionálky z tvojej platby nedostávajú ani cent a reklamu takmer nemajú , začo majú nakúpiť lepší program ??? Alebo začo ho majú vyrobiť ???

  Vymaž si ich z ponuky.

Komentáre už nie sú povolené.