Reklama

UPC štartuje nový rok s novou ponukou služieb

Káblový operátor UPC odštartoval na Slovensku nový rok s novou ponukou internetových a televíznych služieb. Novoročná ponuka predstavuje prehľadné portfólio služieb, ktoré poskytnú zákazníkom vďaka celému radu inovatívnych funkcií, bez dodatočných nákladov, ešte bohatší užívateľský zážitok. Nová ponuka umožňuje zákazníkom, aby získali čo najviac z najmodernejších digitálnych služieb UPC, ktoré si môžu kombinovať podľa vlastných preferencií a užívať so zvýhodnenou 12 mesačnou viazanosťou.
Pokračovanie nižšie:


Spoločnosť UPC aj v novom roku pokračuje v úsilí poskytovať najmodernejšie služby, s prihliadnutím na požiadavky a predstavy zákazníkov. Preto investujeme do inovácií, ako je napríklad TV Archív, nové výkonné WiFi modemy a HD mediaboxy, či zvýšenie internetových rýchlostí, s cieľom inovovať portfólio služieb a ponúkať zákazníkom ešte viac zábavy a komfortu bez obmedzení,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti UPC Česká a Slovenská republika Martin Miller.

Zákazníci internetových služieb UPC získajú teraz v cene aj supervýkonný WiFi modem, ktorý hravo pokryje signálom celú domácnosť. Zákazník, ktorý si objedná pripojenie na internet s rýchlosťou od 75 Mb/s, získa prémiový WiFi modem v cene mesačného paušálu, bez poplatku za prenájom. S UPC internetom si tak môže užívať rýchle, stabilné a silné WiFi pripojenie naplno a bezstarostne, s pokrytím celej domácnosti. Navyše, teraz iba s 12 mesačnou viazanosťou.

Súčasťou novoročnej ponuky je taktiež nová ponuka televíznych služieb, ktorú si záujemcovia môžu užívať už od 9,90 Eur mesačne. Ku každému balíčku digitálnej televízie zákazník teraz získava až štyri inovatívne funkcie. Pre sledovanie televízie v HD kvalite každý zákazník získa Horizon HD Mediabox, pričom divácky zážitok posilní aj 7-dňový TV Archív či možnosť vybrať si spomedzi viac ako 2000 filmových a seriálových titulov vo videotéke MyPrime. Každý zákazník získa taktiež prístup k mobilnej televízii Horizon Go, s ktorou môže svoje obľúbené stanice prostredníctvom internetového pripojenia sledovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku.

 

Nová ponuka UPC televízie od januára 2017

Digital EntryDigital Basic

Digital Exclusive

Viac ako 40 TV staníc všetkých žánrov, 8 HD stanícViac ako 100 TV staníc všetkých žánrov, 23 v HD kvalite

Viac ako 170 TV staníc všetkých žánrov, 44 v HD kvalite

Viazanosť 12 mesiacov

 

Mesačný

paušál

zahrnuje:

Horizon HD Mediabox – sledujte televíziu v najvyššej kvalite

TV Archív – umožňuje pozrieť si obľúbené stanice 7 dní spätne

Videotéka MyPrime – viac ako 2000 filmov a seriálov bez obmedzenia (Nevzťahuje sa na balíček Digital Entry)

Horizon Go – sledujte viac ako 80 staníc odkiaľkoľvek na Slovensku

Mohlo by vás ešte zaujímať