Reklama

Šlágr TV môže vysielať už aj cez internet, získal licenciu

Televízia Šlágr získala licenciu už aj na prevádzkovanie televízneho vysielania šíreného prostredníctvom špeciálnych prenosových systémov. Povolenie je platné na 12 rokov. Informovala o tom česká Rada pre rozhlasové a televízne vysielanie (RRTV). Na základne nového povolenia môže tak hudobný kanál vysielať už aj prostredníctvom internetu, keďže doterajšia licencia mu to nedovoľovala.
Pokračovanie nižšie:


Šlágr prináša vo svojom vysielaní ľudové, country, ako aj folkové piesne s prvkami teleshoppingu. Doteraz ho mohli sledovať diváci cez káblových, satelitných a IPTV operátorov, ako aj nekódovane prostredníctvom družice Astra 3B (23,5°E) či terestriálnych vysielačov multiplexu 3 v Českej republike. Pripomeňme, že kanál bol do 1. septembra 2016 šírený aj cez miestne DVB-T vysielače operátora AVIS po celom Slovensku.

TIP: Šlágr ukončil šírenie cez vybrané miestne DVB-T vysielače

Internetové vysielanie Šlágr TV je už dostupné niekoľko dní na oficiálnej webovej stránke televízie slagrtv.cz. Sledovať ho je možné ako na PC, tak aj tabletoch či smartfónoch.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Pozor #redakcia-Live Stream Šlágr TV sa robí na ich youtube kanály CeskaMuzika1 na ich Live Stream používajú Počítačovú Kartu so Satelitním alebo káblovým Tunerom a využívajú Počítačový Program na Žívé Vysielanie tzv. Wirecast 😉

Komentáre už nie sú povolené.