Reklama

Skylink začal blokovať na českých kartách TV JOJ

Zákazníci satelitnej platformy Skylink v Českej republike nemôžu od dnes prijímať slovenský program TV JOJ v SD a HD kvalite. Operátor ho na dekódovacích kartách s českým regiónom začal blokovať. Stalo sa tak po pridaní nového programu JOJ Family HD, ktorý je určený zase iba pre divákov v Českej republike.
Pokračovanie nižšie:


TV JOJ nemusí fungovať aj zákazníkom operátora u nás. Pokiaľ využívate kartu Skylink na Slovensku a program TV JOJ v SD prípadne HD kvalite Vám nefunguje, odporúčame Vám zmeniť región karty z ČR na SR, cez zákaznícku zónu. Na dekódovacích kartách so slovenským regiónom funguje samozrejme TV JOJ bez problémov.

Programová štruktúra JOJ Family je do značnej miery rovnaká s TV JOJ, vrátane večerných spravodajských programov. Vo vysielaní sa objavia známe slovenské seriály Naši, Dr. Dokonalý či Doktorka Ema, ktoré budú s českým dabingom. Chýbať nebude ani šou Česko Slovensko má talent či Súdna sieň v českom jazyku a s českými protagonistami.

TIP: Štartuje JOJ Family, do ponuky ju pridal Skylink. Je v HD kvalite

Skylink vyradil TV JOJ HD už aj zo zoznamu FastScan pre Českú republiku, ktorý využívajú certifikované prijímače Skylink Ready. Na pozícii číslo 48 sa po dnešnej aktualizácii nachádza už JOJ Family HD.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Už to začína. Geoblokácia pre Česko a za krátko buďeme nasledovať tiež . Nova Prima atď.

 2. koniec skylink …pre cz stanice som mal satelit

 3. Tak to je. Myslia si, že zvýšia sledovanosť. Zasa budeme zháňať rodinu v Čechách.

  1. Region karty si zmenis za minutu, rodinu v CR tak nepotrebujes. 🙂

  2. To si myslíš, že sa bude donekonečna dať zmeniť takto región a vybavené? Vypnúť všetky české programy u nás a slovenské v ČR môžu pokojne aj zajtra a čo si potom zmenis? Iba ak tak prd… S druhými kartami to takisto nebude také horúce, ľudia si ich nemajú kam dať, keďže tie novšie skylink ready prijímače sú na 1 kartu okrem tuším dvoch ak nie jedného

 4. A jejda, uz to zacina :-/ Ja mam nastaveny CZ region uz niekolko rokov asi od roku 2009 – co som si kupil katu no teda dal satelit..
  Aj tak sme sa pristihli so zenou, ze ked kukame TV, tak najma CZ stanice, alebo si pustime co chceme 🙂
  JOJka a Markiza nech si robia co chcu, ked ich budem chciet sledovat, tak to viem aj na antene, ked tam vypnu markizu, mam dohodu s ujom a isti to HorizonGo od UPC..

 5. Keď povypinaju české kanály tak ta karta stráca pre mňa zmysel. Iba hlúposti robia.iba samé preladovacky a vypínania.

 6. Pomalý začiatok konca chrchľošskej luxemburskej firmy slizlink.Teraz uvidia ako im budú pribúdať abonenti!!!Len tak daľej slizáci.

  1. Tu si dovolím nesúhlasiť. V ideálnom prípade (ktorý našťastie nenastane) by to bolo pre nich zdvojnásobenie počtu aktívnych kariet.

 7. prima už planuje na slovensko otazka kedy pribudnu do dvb-t sk dalšie tlevizie cz ich tajna ustna dohoda skončila slovensko- česko ,že si napriek robiť nebudu …. možno sa dočkame a dvbt bude fajn satelit vyp. a towercom nahrabe miliony eur

  1. Nikdy. Pri monopólnych nenažratých likvidačných cenách v banánovej republike nikdy!!!

 8. Je to trápne pozerať slovenské serisli predabované do češtiny radšej na to pozerať nebudem a potom sa môže človek čudovať že české deti nerozumejú po slovensky a naopak

 9. Pánové, tady jde opravdu o sledovanost. České a slovenské stanice si konkurují a problém je v reklamě. Slovenské firmy zadávají reklamu na slovenských a české firmy na českých stanicích a tím zaplatí vysílání. Když Slovák kouká na českou stanici, tak vlastně provozovatel nezískává peníze ze sledovanosti reklam. Je to sice ujeté, ale dává to smysl. Když Vám / Nám zakážou koukat na slovenské / české stanice, nezbude Vám, než přepnout na ty svoje národní. A tím budete nuceni koukat na reklamy, které byly určeny pro Náš / Váš region.

  Na druhou stranu, pokud jste satelitní přijímač používali výhradně k sledování nabídky DIGITAL kvůli zahraničním stanicím, postrádá to smysl. Pokud ji používáte ke sledování placených stanic, smysl to dává.

 10. Pamätám si doby,keď sme mali dva programy,a vždy bolo na čo pozerať.A teraz príde večer a prepínate a prepínate a na jednom programe blbosť,na druhom ešte väčšia a tak ďalej. „Pokrok “ sa prejavuje aj v tom smere,že síce asi všetky stanice už vysielajú v HD,teda aby mal divák vysokú kvalitu,lenže filmy sú x krát prerušované stupídnymi reklamami.K čomu je mi vysoké rozlíšenie a aký môžem mať pôžitok zo sledovania,keď po 15 minútach filmu dajú 15 minútovú reklamu?Alebo to neustále preľaďovanie staníc,ktoré človeka donúti vyhodiť dobrý starší príjmač a kúpiť si nový s automatickým naladením.Takže na záver pre pozerania chtivého diváka.Dobrý človeče,kúp si najnovší príjmač Ready za nejakých 100 eur,plať 20 eur mesačne a môžeš sa dívať na reklamy v HD rozlíšení.Vymoženosť 21 storočia.

Komentáre už nie sú povolené.