Kanály Cinemax sa zmenia, už od septembra

Už 1. septembra 2016 sa predstavia prémiové filmové kanály Cinemax svojim divákom s novou podobou. Cinemax a Cinemax2 budú dva osobité a žánrové kanály, každý so svojou vlastnou programovou skladbou vo svieže, dynamickej a modernej podobe. Diváci sa môžu tešiť nielen na novú grafiku či logo, ale aj na široký výber filmov a seriálov všetkých žánrov. Oba programy budú vysielať 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Cinemax bude mainstreamový program orientovaný na americké a medzinárodné filmy, vlastnú Cinemax produkciu, drámy, komédie, akčné, dobrodružné a kriminálne filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy. Každú nedeľu v hlavnom vysielacom čase (od 20:00) prinesie Cinemax divákom veľkú filmovú premiéru, v sobotu sa zameria na seriálové premiéry, v piatok na horory a v stredu na drámy a trilery.

Z kanálu Cinemax2 sa stane artový program zameraný na európske a medzinárodne tituly od nezávislých štúdií, festivalové snímky, artové počiny, inšpiratívne aj emotívne príbehy. Svoje miesto tu nájdu romantické filmy založené na skutočných príbehoch, filmy o výnimočných osobnostiach, filmy o vzťahoch s dôrazom na detail i hĺbku. Hlavný vysielací čas na druhom programe začína každý večer o 20:30. V nedeľu sa program zameria na filmy z celého sveta a v každú sobotu ponúkne hlavnú filmovú premiéru.

V súvislosti so zmenami budú v septembri dostupné oba kanály Cinemax u vybraných operátorov bezplatne pre všetkých zákazníkov. Promo vysielanie by malo byť dostupné počas víkendu 10.9-11.9.2016.

loga_cinemax2016
Nové logá staníc Cinemax a Cinemax2.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Všetko je o peniazoch. Kto chce Cinemaxy v HD nech si dá Antik Sat.

  • Skylink sú vydierači, to by ste už mohli vedieť. Jasné, že to mepriadaju, lebo je to drahé, ale zvyšovať SP na to ich je…
    Kanály typu Outdoor, Quyou a pod.to hej, ale normálne ako je Cinemax to nie.Nech niekam idú, škoda sa rozcilovat…

Tento článok už nie je možné komentovať