Odštartoval Discovery Turbo Xtra, nahradil doterajší Discovery World

Od 1. apríla je dostupný u nás ako aj v susednej Českej republike televízny kanál Discovery Turbo Xtra, ktorý nahradil doterajší Discovery World. Nový program tak môžu sledovať automaticky všetci zákazníci operátorov, ktorí mali doteraz v ponuke Discovery World. Nie je teda potrebné ho ladiť. Discovery World už na našom trhu dostupný ďalej nebude.

Zo satelitných operátorov ponúkajú Discovery Turbo Xtra: DIGI TV, Magio SAT a freeSAT, z káblových a IPTV operátorov môžeme spomenúť aspoň UPC Digital, Magio TV, SWAN, SATRO či ANTIK Telecom.

Discovery Turbo Xtra (DTX) je dostupný v českom a čiastočne aj slovenskom jazyku, niektorí operátori však môžu ponúkať okrem originálnej ešte aj maďarskú audio stopu (freeSAT, DIGI TV a Magio Sat). V programovej ponuke nájdu diváci hlavne programy o autách či extrémnom rybárčení. Heslo programu znie: Buď chlap. Zapni si Discovery Turbo Xtra.

Väčšina našich operátorov ponúka predplatiteľom Discovery Turbo Xtra len v štandardnom rozlíšení. K dispozícii je však už aj HD verzia programu.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Inak taký program ako je DTX si môžu niekam strčiť. Už mám plné zuby tých reality programov. Jediný slušný program ktorý sa drží svojho zamerania zostáva už lem Viasat History a to bol World u mňa TOP. Som z toho smutný.

Tento článok už nie je možné komentovať