Reklama

Skylink: NOVA Sport 1 HD a NOVA Sport 2 HD na dva mesiace pre všetkých zákazníkov

Prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informoval, že programy NOVA Sport 1 HD a NOVA Sport 2 HD budú od dnes po dobu dvoch mesiacov sprístupnené všetkým zákazníkom platformy Skylink. Prístup k programom tak budú mať dočasne všetci zákazníci s aktívnou kartou Skylink.

Vďaka tejto ochutnávke sa tak môžu diváci tešiť na športové prenosy z mnohých športových odvetví – futbal, hokej, tenis, hádzaná, basketbal, ragby, box, golf, šípky a množstvo ďalších.
Pokračovanie nižšie:


V marci sa diváci NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 môžu tešiť na začiatok seriálu Moto GP, v ktorom sa predstavia aj českí jazdci Jakub Kornfeil a Karel Hanika, alebo na štart sezóny IndyCar. V marci a v apríli nebudú chýbať ani ďalšie zápasy play off Európskej ligy UEFA, vyhlásený FA Cup alebo tenisové turnaje ATP World Tour Masters 1000. Stálicou programu sú zápasy najlepšej hokejovej ligy sveta NHL, priame prenosy najprestížnejšej basketbalovej súťaže planéty NBA alebo galavečery UFC, kde sa v marci predstaví najväčšia hviezda súťaže Conor McGregor.

Oba programy sú zákazníkom Skylinku štandardne dostupné v balíčkoch Multi, Kombi, Multi HD a Komplet (Nova Sport 1 HD od 1. 3. 2016 tiež v balíčku Smart). Od 1. 3. do 30. 4. 2016 si budú môcť tieto športové prenosy užívať aj ostatní zákazníci Skylinku s uhradeným Servisným poplatkom (tzn. vrátane predplatiteľov balíčka Mini či ktoréhokoľvek z Prémiových programov).

Technické parametre pre naladenie programu NOVA Sport 1 HD:
Družica: ASTRA 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 876 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 3/4
SR: 29900
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Kódovanie: Áno

Technické parametre pre naladenie programu NOVA Sport 2 HD:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 12 070 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S
Modulácia: QPSK
Kódovanie: Áno

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Ó, až na 2 mesiace dokonca a nie iba na pár hodín, jak zvyknú. Asi fakt udobrovanie hlavne zákazníkov balíka Digital.

Komentáre už nie sú povolené.