Reklama

ANTIK Sat dostupný pre všetkých záujemcov, my sme ho už aj otestovali

ANTIK Telecom dnes spustil celoslovenský predaj svojej satelitnej televízie. Záujemcom ponúka tri programové balíčky, ktoré obsahujú na začiatku prevádzky viac ako 70 kanálov. Pre tých, ktorí majú záujem o slovenské a české programy je tu balík „Pre začiatok“ v cene 89 centov mesačne pri ročnom predplatnom. Rozšírený balík „Všetko čo potrebuješ“ obsahuje najobľúbenejšie slovenské a české stanice, detské, športové, dokumentárne a filmové programy v cene 10,90 eur mesačne (pri ročnom predplatnom), pričom pre klientov Antiku, ktorí doteraz nemali prístup k digitálnej TV je tento balík zadarmo. Až tretina programov v balíčku je vo vysokom rozlíšení (HD). Vďaka ďalšej voľnej kapacite má v pláne operátor tento balík ďalej rozširovať a to bez zvyšovania poplatkov. Jednorázový inštalačný poplatok, ktorý obsahuje set-top box, satelitnú anténu, kabeláž, dekódovaciu kartu aj montáž stojí pre internetových klientov Antiku 119 eur. Klienti satelitnej TV od Antiku získajú zároveň aplikáciu AntikTVGo s viac ako 50 kanálmi, televíznym archívom a prístupom do filmotéky FilmBox Live tiež zadarmo. Všetky služby Antiku sú bez viazanosti.
Pokračovanie nižšie:


Tešíme sa, že odteraz môžeme ponúknuť služby Antiku naozaj každému či už žije v blízkosti našej siete alebo kdekoľvek inde v oblasti družicového príjmu,“ povedal Igor Kolla, generálny riaditeľ ANTIK Telecom. „Hneď na začiatku sme si povedali, že musíme ako pri iných Antik službách aj
v satelite priniesť najlepšiu cenu v kombinácii s neočakávanou hodnotou. Ako jediný operátor teda pridávame k satelitnému príjmu bezplatne aj televíziu pre ďalšie obrazovky v domácnosti – tablety, počítače či smartfóny.

HD Set-top box, ktorý je možné zakúpiť za 74 eur poskytuje okrem HD programov aj programového sprievodcu na 14 dní, možnosť nahrávania a multimediálny prehrávač. V najbližšom čase Antik prinesie aj nový hybridný set-top box Mini 2S s TV archívom, internetovými aplikáciami a ďalšími TV kanálmi cez internet.

Prvý set-top-box ANTIK Sat sme mali možnosť otestovať aj my v redakcii portálu SatelitnaTV.sk. Podrobnejšie informácie si môžete prečítať v tomto článku: Vyskúšali sme Kaon CO1300 HD, prvý set-top-box slovenskej satelitnej platformy ANTIK Sat.

Prehľad balíkov a programov služby ANTIK Sat

Balík „Pre začiatok“ od 0,89 eur: STV1 HD, STV2 HD, Markíza HD, Joj HD, Dajto HD, Doma, Joj Plus, Wau, TA3, TV Lux, TV Noe, Kinosvet, Senzi TV, CT1HD, CT2 a CT24.


Balík „Všetko čo potrebuješ“ od 10,90 eur: STV1 HD, STV2 HD, Markíza HD, Dajto HD, Doma, Joj HD, Joj Plus, Wau, Joj Cinema, TA3, TV Lux, TV Noe, Disney Channel, Nickelodeon, Duck TV, Rick TV, Ocko, Fuel TV, CT1 HD, CT2 SD, CT24, Sport 1, Sport 2 HD, JimJam, Minimax, AMC, Film plus, Sundance Channel, Spektrum, Paprika, Spektrum Home, National Geographic, Nat Geo Wild, VH1, Film Europe SD, Auto Motor und Sport HD, Fashion TV HD, CS Film/Horror Film, Kinosvet, FilmBox HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium, FilmBox Family, FilmBox Extra HD, Fast and FunBox HD, FightBox HD, EroX, EroXXX HD, DocuBox HD, FilmBox ArtHouse, Fashion Box, 360 TuneBox, Senzi, Slagr TV, Travel Channel HD, Fine Living, DJazz HD, Brava HD, Dusk + ANTIKTVGO s archívom ZADARMO + Filmbox LIVE filmotéka ZADARMO

Balík „Filmový zážitok“ od 9,50 eur: HBO HD, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax HD, Cinemax 2 HD + HBO GO ZADARMO

Záujemcovia si môžu služby objednať na infolinke, v sieti niekoľko sto dealerov v každom slovenskom okrese či priamo na webe www.antiksat.sk.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Pozitívum je množstvo HD-negatívum je vysoká cena rozšíreného balíka.

  2. Celý ten ich web je slabota. Žiadne ceny zariadení a detaily. Nehovoriac o žiadnej reklame. Nič. Ani neviem kde si to zaregistrovať a objednávať služby po kúpe.

  3. otestoval som kartu v module , eurosporty idú, naskenoval som všetky používané frekvencie pre antiksat

  4. Mne karta funguje v AB Cryptoboxe aj v Amiku v čítačke bez CA modulu. Netreba čakať na žiadne zápisy, karta funguje hneď. Veľké plus pre Antik za HD-čkovú JOJ Cinema.

  5. Karta je párovaná. Po pár dňoch ti už nepôjde v uni čítačke.

Komentáre už nie sú povolené.