Reklama

Zákazníci káblového operátora UPC môžu využívať už aj online videotéku MyPrime

Káblový operátor UPC dnes spustil na Slovensku online videotéku s názvom MyPrime. MyPrime ponúka zákazníkom digitálnej televízie od UPC, za mesačný paušál, neobmedzený prístup k sledovaniu viac ako 900 filmov, seriálov, dokumentov a detských rozprávok, ktoré sú teraz dostupné prostredníctvom internetového pripojenia kedykoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku.

MyPrime môžu zákazníci sledovať online a bez reklám, prostredníctvom aplikácie Horizon Go na smartfóne, tablete alebo notebooku.
Pokračovanie nižšie:


Súčasťou ponuky MyPrime sú napríklad filmy Dvojitý agent, Odplata: 96 hodín, Pelíšky, Príbeh kmotra, Bathory, Želary, ako aj rozprávky Krtkove dobrodružstvá, Garfield, Pasca na žraloka, Bolek a Lolek, a taktiež seriály ako Grand Hotel či Tudorovci.

Služba My Prime predstavuje ďalší posun v televíznej evolúcii, ktorý poskytne zákazníkom slobodu a flexibilitu v prístupe k video obsahu kedykoľvek a bez obmedzení. MyPrime ponúka veľký počet atraktívnych filmov a seriálov, no toto je iba začiatok. Ponuku plánujeme rozširovať o ďalšie tituly, pričom sa budeme riadiť želaniami našich zákazníkov,” povedal Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Videotéku MyPrime je možné sledovať prostredníctvom online televízie Horizon Go, ktorá umožňuje zákazníkom spoločnosti UPC prostredníctvom internetového pripojenia sledovať až 75 obľúbených televíznych staníc, vrátane HD programov. Horizon Go a videotéku MyPrime môžu zákazníci sledovať až na 3 zariadeniach súčasne, napr. na mobile, tablete alebo na počítači. Horizon Go a MyPrime sú dostupné cez operačné systémy iOS a Android alebo na webe www.upc.sk a www.horizon.tv. Akciová cena za sledovanie všetkých titulov vo videotéke MyPrime, z ktorých zhruba jedna tretina je v HD kvalite, je iba 2 Eurá mesačne. Zákazníci s balíčkom digitálnej káblovej televízie Exclusive získavajú videotéku MyPrime v cene služby, bez dodatočných poplatkov.

Mohlo by vás ešte zaujímať