Reklama

Skylink dnes musí dočasne odpojiť Dvojku na kartách s regiónom ČR

Skylink dnes odpojí dočasne slovenský verejnoprávny program Dvojka (SD aj HD) v čase od 20:45 do 23:00, zákazníkom, ktorí používajú dekódovacie karty pre región Česká republika. Dôvodom sú vysielacie práva, keďže v tom čase bude na Dvojke vysielaný prenos futbalového stretnutia Európske ligy.
Pokračovanie nižšie:


Vypnutie požaduje spoločnosť CET 21, ktorá je vlastníkom práv k vysielaniu vybraných zápasov Európskej ligy na území Českej republiky, pričom prevádzkovateľ programov Dvojka a Dvojka HD, spoločnosť RTVS má vysielacie práva len pre územie Slovenské republiky,“ uvádza operátor v dnešnom vyhlásení.

Zákazníci Skylinku, ktorí používajú dekódovacie karty na území Slovenskej republiky a majú nastavený región Česká republika, môžu tento problém jednoducho vyriešiť aj bez kontaktovania operátora zmenou regiónu v Zákazníckej zóne a to kliknutím na región Česká republika. (pozri obrázok).

skylink_region

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Lepšie to už asi ani vyriešiť nešlo. Bravó Skylink. Tiež mám kartu registrovanú na ČR.

 2. hruza co robi tento shitling…. dakujeme za take sluzby….. viva sharing…

 3. Čo akože robí? Veď to vyriešili pekne. Každý si môže meniť región ako sa mu zachce.

 4. KONEČNE… Ešte vypnúť české programy na SK kartách a bude to… Konečne bude mať zmysel to, že mám od dôb CSlinku kartu nastavenú na región CZ.

  RTVS je predsa všade dostupná v DVB-T.

 5. EŠTE RAZ
  (NIEKTO V ČR ZAKÚPIL VYSIELACIE PRÁVA A CHCE SA „FINANČNE ZAHOJIŤ! A ABY HO NEOBIŠLI I NA SATELITE…) :
  PREČO ASI… (KOHOSI PAHLTNOSŤ)

  • Změna tarifů zřejmě souvisela i se startem exkluzivního kanálu O2 Sport

  Cenové změny O2 TV zdůvodnila zjednodušením programové nabídky ze 47 tarifů a balíčků na tři tarify. Mimo jiné v létě spustila vysílání vlastního a exkluzivního sportovního kanálu O2 Sport, jenž si vyžádal výrazné investice zejména do vysílacích práv. O2 například zakoupila právo první volby pro futbalovou Synot ligu i exkluzivní práva pro 15 utkání každého kola fotbalové Ligy mistrů UEFA. Firma očekává, že jí nový kanál pomůže přilákat stovky tisíc nových předplatitelů.
  Právě v souvislosti s UEFA Champions League si O2 vymohla blokaci zahraničních televizí v nabídce českých kabelových operátorů. Blokace se vztahuje na slovenské, rakouské a německé kanály, které rovněž vysílají fotbalovou Ligu mistrů. Kabeloví operátoři musí v době vysílání těchto přenosů začernit obrazovku.

  Viac: radiotv.cz/p_tv/ctu-resi-stiznosti-klientu-na-sluzbu-o2tv-kvuli-prudkemu-zdrazeni-televiznich-balicku/

  IDE IBA V PRVOM RADE O PEŇEŽI!

Komentáre už nie sú povolené.