Skylink dnes musí dočasne odpojiť Dvojku na kartách s regiónom ČR

Skylink dnes odpojí dočasne slovenský verejnoprávny program Dvojka (SD aj HD) v čase od 20:45 do 23:00, zákazníkom, ktorí používajú dekódovacie karty pre región Česká republika. Dôvodom sú vysielacie práva, keďže v tom čase bude na Dvojke vysielaný prenos futbalového stretnutia Európske ligy.

Vypnutie požaduje spoločnosť CET 21, ktorá je vlastníkom práv k vysielaniu vybraných zápasov Európskej ligy na území Českej republiky, pričom prevádzkovateľ programov Dvojka a Dvojka HD, spoločnosť RTVS má vysielacie práva len pre územie Slovenské republiky,“ uvádza operátor v dnešnom vyhlásení.

Zákazníci Skylinku, ktorí používajú dekódovacie karty na území Slovenskej republiky a majú nastavený región Česká republika, môžu tento problém jednoducho vyriešiť aj bez kontaktovania operátora zmenou regiónu v Zákazníckej zóne a to kliknutím na región Česká republika. (pozri obrázok).

skylink_region

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • Lepšie to už asi ani vyriešiť nešlo. Bravó Skylink. Tiež mám kartu registrovanú na ČR.

 • hruza co robi tento shitling…. dakujeme za take sluzby….. viva sharing…

 • Čo akože robí? Veď to vyriešili pekne. Každý si môže meniť región ako sa mu zachce.

 • KONEČNE… Ešte vypnúť české programy na SK kartách a bude to… Konečne bude mať zmysel to, že mám od dôb CSlinku kartu nastavenú na región CZ.

  RTVS je predsa všade dostupná v DVB-T.

 • EŠTE RAZ
  (NIEKTO V ČR ZAKÚPIL VYSIELACIE PRÁVA A CHCE SA „FINANČNE ZAHOJIŤ! A ABY HO NEOBIŠLI I NA SATELITE…) :
  PREČO ASI… (KOHOSI PAHLTNOSŤ)

  • Změna tarifů zřejmě souvisela i se startem exkluzivního kanálu O2 Sport

  Cenové změny O2 TV zdůvodnila zjednodušením programové nabídky ze 47 tarifů a balíčků na tři tarify. Mimo jiné v létě spustila vysílání vlastního a exkluzivního sportovního kanálu O2 Sport, jenž si vyžádal výrazné investice zejména do vysílacích práv. O2 například zakoupila právo první volby pro futbalovou Synot ligu i exkluzivní práva pro 15 utkání každého kola fotbalové Ligy mistrů UEFA. Firma očekává, že jí nový kanál pomůže přilákat stovky tisíc nových předplatitelů.
  Právě v souvislosti s UEFA Champions League si O2 vymohla blokaci zahraničních televizí v nabídce českých kabelových operátorů. Blokace se vztahuje na slovenské, rakouské a německé kanály, které rovněž vysílají fotbalovou Ligu mistrů. Kabeloví operátoři musí v době vysílání těchto přenosů začernit obrazovku.

  Viac: radiotv.cz/p_tv/ctu-resi-stiznosti-klientu-na-sluzbu-o2tv-kvuli-prudkemu-zdrazeni-televiznich-balicku/

  IDE IBA V PRVOM RADE O PEŇEŽI!

Tento článok už nie je možné komentovať