Reklama

UPC uvádza novú ponuku služieb pre živnostníkov a malé firmy

Spoločnosť UPC dnes predstavila novú ponuku biznis služieb určených pre živnostníkov a malé firmy s platnosťou od 1. júla 2015. Nová ponuka prináša pod názvom Office celý rad nových služieb vo variantoch S, M, L a XL, vrátane UPC internetu s rýchlosťou sťahovania dát až do 400 Mbit/s.

Spoločnosť UPC prostredníctvom biznis služieb Office ponúka jednoduché, stabilné a cenovo výhodné riešenia pre živnostníkov a malé firmy. Môžu sa spoľahnúť na vysokokapacitnú optickú sieť a garantovanú úroveň služieb spoločnosti UPC, ktorá svojimi progresívnymi technickými parametrami a prístupmi sústavne zvyšuje štandard poskytovaných služieb. Medzi hlavné výhody UPC Biznis ponuky patrí okrem uvedeného aj sústavný technický dohľad nad sieťou, zákaznícka Premium Line podpora, ale taktiež odborné poradenstvo a technické konzultácie,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Office Internet
Zákazníci si od 1. júla môžu vybrať spomedzi štyroch služieb dátovo nelimitovaného internetového pripojenia, ktoré sú šité na mieru pre živnostníkov a malých podnikateľov. Každý zákazník Office Internetu má okrem vysokých rýchlostí a stabilného internetového pripojenia taktiež možnosť prenájmu WiFi routra so statickou IP adresou za cenu len 3 € s DPH mesačne, ako i ochranu počítača SmartGuard.

Office Internet downstream upstream cena s DPH v Eur
S 60 Mbit/s 6 Mbit/s 15
M 120 Mbit/s 12 Mbit/s 25
L 250 Mbit/s 25 Mbit/s 35
XL 400 Mbit/s 30 Mbit/s 40

 

Office TV
Takmer 160 televíznych staníc všetkých žánrov, vrátane 26 programov v HD kvalite, ponúka v troch balíčkoch služba Office TV. Užívateľský komfort zo sledovania televízie zvyšuje množstvo užitočných funkcií, ako je elektronický programový sprievodca, zastavenie programu, výber jazykovej verzie atď. S každým balíčkom Office TV zákazník teraz získava v cene mesačného paušálu aj mobilnú televíziu Horizon Go, ktorá prostredníctvom internetového pripojenia umožňuje sledovať viac ako 60 staníc kedykoľvek a kdekoľvek na Slovensku.

Office TV počet TV staníc počet HD staníc

cena s DPH v Eur

S 46 6 15
M 123 20 25
L 157 26 40

 

Office Telefón
S cenou už od 5 Eur mesačne ponúka spoľahlivé a komfortné profesionálne hlasové služby, volania do všetkých sietí a zahraničných destinácií v cene paušálu alebo za vynikajúce ceny, ako aj neobmedzené bezplatné volania v sieti UPC.

 

Office Telefón voľné minúty cena s DPH v Eur
S x 5
M 250 15
L 500 25
XL neobmedzene 40

 

Balíky služieb
UPC biznis ponúka vo variantoch S, M, L a XL taktiež balíky televíznych, internetových a telefónnych služieb. Výhodou pri voľbe balíčkov je zľava 10 percent z ceny jednotlivých služieb, ktorú zákazník získa pri kombinácii dvoch ľubovoľných služieb, alebo zľava 20 percent z ceny pri kombinácii troch ľubovoľných služieb.

Mohlo by vás ešte zaujímať