Reklama

UPC triple play služby od 5. júna už aj v Nitre

UPC sprístupní už tento piatok 5. júna 2015 svoje digitálne triple play služby v meste Nitra. Výhody a prednosti digitálnej káblovej televízie, optického internetu a telefonovania si tak budú môcť užívať aj obyvatelia mesta pod Zoborom. Služby UPC budú v Nitre postupne dostupné pre viac ako 20 000 domácností a poskytované po novovybudovanej najmodernejšej optickej sieti FTTB (Fiber To The Building). Informoval dnes o tom operátor.

Zákazníci v Nitre sa môžu tešiť na kvalitné služby digitálnej televízie s ponukou viac ako 160 programov, optický dátovo nelimitovaný internet s rýchlosťou až do 300 Mbit/s a telefónne služby umožňujúce volať neobmedzene bezplatne v sieti UPC a za výhodné ceny v rámci Európy a sveta. Ako bonus, každý zákazník digitálnej televízie získa službu Horizon Go, s ktorou môže prostredníctvom internetového pripojenia sledovať viac ako 60 staníc kedykoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku, na tablete, notebooku či smarfóne.
Pokračovanie nižšie:


Na výber majú zákazníci z niekoľkých balíčkov a to už od 15 € mesačne. V cene mesačného paušálu je už aj WiFi modem a HD set-top box. V rámci aktuálnej akcie pri príležitosti uvedenia služieb UPC v meste Nitra, zákazník získa okrem kampaňovej ceny aj bonusovú zľavu v podobe všetkých služieb na celé 3 mesiace bezplatne.

Spoločnosť UPC spája svojich zákazníkov s digitálnym svetom, a umožňuje im odhaľovať a užívať si nekonečné možnosti. Som rád, že všetky výhody a benefity našich služieb môžeme teraz ponúknuť aj obyvateľom mesta Nitra,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller. Ako dodal, zákazníci v Nitre sa môžu tešiť na najmodernejšie digitálne triple play služby, ktorých zárukou okrem nonstop zákazníckej starostlivosti je aj špičková optická infraštruktúra.

Spoločnosť UPC súčasne s uvedením svojich služieb otvára v Nitre aj svoje zákaznícke stredisko. Nové moderné stredisko privíta návštevníkov od 5. júna v OC Centro na Akademickej ul. 1/a, a bude otvorené 7 dní v týždni, denne od 9:00 do 21:00 hod.

Mohlo by vás ešte zaujímať