Skylink testuje na satelite Astra 3B kanál E! Entertainment

Na satelite Astra 3B, ktorý je umiestnený na orbitálnej pozícii 23,5 stupňov východne (23,5°E), sa objavilo testovacie vysielanie stanice E! Entertainment (SD/MPEG-4). Vysielanie je kódované systémami Viaccess, Seca, Nagravision a Irdeto, ktoré využívajú satelitné platformy luxemburskej spoločnosti M7 Group. Môžeme preto očakávať, že program v najbližších dňoch rozšíri ponuku satelitných platforiem, ktoré prevádzkuje práve M7 Group, vrátane Skylinku. Pre zákazníkov na Slovensku a v Česku bude určená programová pozícia s koncovkou CZ.

E! Entertainment prevádzkuje spoločnosť Universal Networks International. Stanica, ktorá vysiela 24 hodín denne v českom jazyku bez reklám, prináša vo vysielaní najčerstvejšie správy zo sveta celebrít, pravdivé príbehy z Hollywoodu či seriály, ktoré diváka nadchnú a prekvapia. V jeho programovej schéme môžu diváci nájsť celosvetovo úspešné šou ako napríklad Držte krok s Kardashians, House of DVF alebo #RichKids of Beverly Hills.

Podľa už zverejnených informácií by k programu E! Entertainment mali mať prístup zákazníci Skylinku s predplatenými balíčkami Kombi, Multi HD prípadne Komplet.

Technické parametre pre príjem E! Entertainment TV CZ:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 797 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 3/4
SR: 29500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: E! Entertainment CZ
Audio: CZ, EN

V čase písania našej správy, vzhľadom na prebiehajúce testy, ešte nebol program dostupný zákazníkom. Akonáhle sa tak stane, budeme Vás samozrejme informovať.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Pffff. Tzv. BBB-projekt – Braindead Bulvarny Bullsh*t. Skylink len zvysuje servisne poplatky a do svojho portfolia za ne nakupuje taketo klenoty televiznej tvorby. To by jeden blil, vid, Cenku …

  • Už letím si to nadstaviť, aj nohy si dolámem tak sa budem ponáhľať he he he ďalšie pi

Tento článok už nie je možné komentovať