Reklama

SuperTennis HD bude dočasne vysielať aj zo satelitnej pozície Astra 19,2°E

Spoločnosť SES Astra Italy sa stala partnerom televízneho programu SuperTennis pre jedinečné a neopakovateľné podujatie La Grande Sfida 2014, ktoré bude exkluzívne vysielané na programe SuperTennis HD aj cez orbitálnu pozíciu 19,2°E.

17. a 18. októbra sa v Janove (v športovej hale 105 Stadium) a v Miláne (v športovej aréne Mediolanum Forum) stretnú 4 tenisové legendy – Michael Chang, John McEnroe, Ivan Lendl a Goran Ivaniševič v štvorstrannom turnaji v rámci ATP Champion Tour, okruhu len pre tenisové esá.
Pokračovanie nižšie:


Program SuperTennis HD bude naživo vysielať exkluzívne duely. Semifinálové zápasy sa odohrajú 17. októbra v Janove so začiatkom o 21:00 hod., finále ako aj zápas o tretie miesto sa uskutoční 18. októbra v Miláne so začiatkom o 16:00 hod. Všetci tenisoví fanúšikovia budú môcť sledovať nekódované vysielanie v HD kvalite a zároveň vidieť tieto tenisové legendy v akcii na programe SuperTennis po prvýkrát aj cez satelity ASTRA, na orbitálnej pozícii 19,2°E s pokrytím až 114 miliónov európskych domácností, vrátane 220 programov v HD rozlíšení. Technické parametre pre príjem zatiaľ nie sú známe, akonáhle ich budeme vedieť, ich na našom portáli SatelitnáTV.sk zverejníme.

Pietro Guerrieri, generálny manažér spoločnosti SES Astra Italy, hovorí: „Naším cieľom je umožniť sledovanie toho najlepšieho z medzinárodných športových podujatí v Taliansku a to v HD kvalite. Sme hrdí, že môžeme sprostredkovať vysielanie z prestížneho podujatia La Grande Sfida cez satelity Astra na pozícii 19,2°E.

Naše partnerstvo so SES Astra Italy je pre program SuperTennis veľmi dôležité,“ povedala Beatrice Coletti, CEO programu SuperTennis. „Dohoda s Astrou nám pomáha napĺňať naše poslanie, ktorým je televízny prenos z tenisových podujatí čo najväčšiemu počtu fanúšikov tohto krásneho športu.

Po skončení podujatia budú môcť diváci sledovať kanál SuperTennis HD opäť len z pozície Eutelsat Hot Bird 13°E, frekvencii 12 476 MHz, pol. H, SR: 29 900, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK.

Mohlo by vás ešte zaujímať