Reklama

Antik Telecom chce predstaviť detailnejšie svoju satelitnú platformu do dvoch týždňov

Spoločnosť Antik Telecom, ktorá už niekoľko rokov poskytuje divákom na celom Slovensku bezplatný príjem slovenských a českých programov bez mesačných poplatkov cez SmartTVBox, plánuje predstaviť detailnejšie svoju novú satelitnú platformu už v najbližších týždňoch.

Verím, že do 2 týždňov poskytneme bližšie informácie ohľadom celej satelitnej platformy,“ uviedol pre náš portál SatelitnáTV.sk Vlastimil Lakatoš, vedúci oddelenia IPTV v spoločnosti Antik Telecom.

V blízkej dobe sa tak dozvieme okrem iného aj z akej satelitnej pozície bude slovenský operátor ponúkať svoje služby, ako aj ceny balíčkov či programovú ponuku, ktorá bude kombinovaná z programov zo satelitu a internetu. Ako už spoločnosť avizovala, pre svoje satelitné služby ponúkne zákazníkom nové set-top boxy ANTIK TV Home Gateway, ktoré umožnia príjem kanálov nielen zo satelitu aj internetu s podporou 4k.

TIP: Antik pripravuje interaktívnu satelitnú televíziu, zákazníkom ponúkne aj box s podporou 4k

Antik_sat_box
ANTIK TV Home Gateway – predný panel
Antik_sat_box_b
ANTIK TV Home Gateway – zadný panel

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Hmm, bude to z pozície Astry 3 (23,5E), zdieľaním programov od spoločnosti M7, t.j. bude to iba nejaký nový virtuálny operátor, ktorý použije tú kapacitu ako napr. T-Mobile Televize v ČR?

  2. Pri tom satelitnom antiku bude možné mať svoj vlastný prijímač?

  3. Antik sa uz skor vyjadril ze to nebude z Astry. Na vlastne boxy mozeme zabudnut.

  4. Antik poskytuje vzdy len svoje boxy, ktore si v podstate aj sam vyraba.

  5. Niekde som cital ze nebudu vyuzivat druzicu kde je Skylink ani UPC. Ked to nebude Astra 23,5 a Thor 0,8W, nebude to ani 19,2E lebo ta je draha. A niekde na Turksat nepojdu. 🙂 Zostava teda Eutelsat 16E, popripade 13E.

  6. No bude to musiet byt fakt zaujimava ponuka aby to slovakov prinutilo tocit s parabolou…..len silny konkurent obstoji oproti skyylinku

  7. Bude to asi pozícia 9e, eutelsat. Neviem ci už , ale na tuto pozíciu majú vypustiť satelit

Komentáre už nie sú povolené.